Berenika Kohoutová o Instagramu: Co už je podle ní přes čáru?

Berenika Kohoutová se v Jedné rodině jako Norika snaží o dráhu influencerky. Sama herečka je na Instagramu velmi oblíbená. A na rozdíl od Noriky si ze spoluprací může vybírat. Jak ke sdílení soukromí přistupuje? A co už je pro ni přes čáru?

Herečka Berenika Kohoutová si roli užívá. „Mně se zdá vtipné natáčet, jak Norika zkouší do těchto vod zabřednout. A přijde mi to vtipné to trošku zesměšňovat. Protože mi připadá, že občas na tom Instagramu jsme všichni takoví trošku trapní. A přijde mi fajn si to takhle zahrát," směje se.

Berenika Kohoutová

Ona sama si Instagram založila v době, kdy zářila v oblíbené show Tvoje tvář má známý hlas. Někdo jí poradil, že to je ta správná chvíle. Díky tomu jí hned na začátku začali naskakovat sledující ve velkém. 

Co je jí blízké?

„Já to ani tak neberu pořád jako práci. Samozřejmě když tam mám nějakou spolupráci, tak to do jisté míry práce je," přiznává herečka s tím, že i při spolupracích je pro ni důležité přemýšlet nad tím, jak bude schopná obsah zpracovat a co je jí blízké. A podle toho se rozhoduje. „Baví mě tam mít české značky a udržitelné věci. A mám tam módu trochu. A to je samozřejmě dobré a zábavné," popisuje Berenika.

Jedna rodina

I když je na sítích hodně otevřená, některé věci jsou pro ni už moc. „Je to naprosto každého věc, ale pro mě je naprosto za hranou tam nějakým velkým způsobem cpát své děti. Je mi hrozně proti srsti, aby cizí lidi věděli, jak moje dítě poprvé řeklo slovo, jak moje dítě říká nějaké věci, které si myslím, že jsou pro ostatní úplně nezajímavé. To jsou věci, které baví mě a mojí rodinu," dodává Kohoutová.

Seriál Jedna rodina sledujte vždy v úterý od 20:20 na Nově. Nebo už teď na Voyo!

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady