Z Perry se vyklube mrcha! Jak zasáhne do děje v Jedné rodině?

Herečka Elizaveta Maximová začne jako Perry v seriálu Jedna rodina vystrkovat růžky. I když se doteď zdála být neutrální postavou, která dějem příliš nezamíchá, opak se stává pravdou...

Rodinná idylka může pěkně rychle skončit. A člověku k tomu stačí jeden pracovní večírek a lstivá žena. Elizaveta Maximová se coby Perry postará v Jedné rodině pěkné pozdvižení. A to se zprvu zdála milá a neškodná!

Co je Perry zač?

Nikola Perry je učitelka angličtiny a francouzštiny, která přišla už před časem do školy, ve které učí Karel, jako nový pedagog. Doposud řešila jen školní záležitosti, ale brzy se zamotá do životů celé střídavky. Minimálně Karlovi totiž pěkně znepříjemní život. „Je to vlastně záporná postava, kterou si užívám,“ přiznává herečka Elizaveta Maximová.

Dějové zvraty

Vše začne na pracovním halloweenském večírku, na kterém se všichni učitelé pořádně odvážou. A to dokonce i Karel, kterého má každý spíše za suchara. Tomu se druhý den nebude motat hlava jenom z kocoviny, ale také ze vzniklých problémů, se kterými si nebude vědět rady. „Já si myslím, že od událostí na téhle párty se bude odvíjet spousta dalších dějových zvratů. Takže si myslím, že se diváci mají na co těšit,“ dodává Maximová.

Co se na halloweenském večírku stalo? A jak zažene Perry Karla do kouta? Seriál Jedna rodina sledujte vždy v úterý od 20:20 na Nově. Nebo už teď na Voyo!

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady