Na shledanou, pane Crha! Je to pro Aleše definitivní konec v Jedné rodině?

Aleš Crha dokázal v Jedné rodině pěkně zamíchat vztahy. Nejenže se mu bravurně povedlo zamotat hlavu Kláře, ale navíc se mu podařilo získat naprosto všechny. Až na jednu osobu, která moc dobře věděla, co je Aleš zač. Petra mu totiž nevěřila ani nos mezi očima. A děti, ty ho prokoukly také okamžitě. Jak to ale bude s Crhou dál?

Stanislav Majer si vysloužil v Jedné rodině pěkně nevděčnou roli. Jak sám přiznal, nikdy odpornější bytost nehrál. Ani nechci říkat, že je to psychopat, protože nechci urážet ty psychopaty, kteří za to nemůžou. Chtělo by se říct, že je to veš, ale nechci urážet ani tu veš," popisoval Majer charakter Aleše Crhy. 

Pan božský

Na začátku Aleš působil jako muž snů, kterého by si přála každá žena. Zachránil Kláru v nesnázích a jako gentleman si získal i srdce divaček. Jenže narazil velmi brzy. Netušil totiž, že na volejbalu potká Petru, novou manželku Klářinina expartnera. A ta na něj věděla věci z minulosti, které mu do karet nehrály. Jeho jediným štěstím bylo, že všechno neprozradila hned na samém začátku.

Johan a Eliška 

Pro Kláru se zdál dokonalým. Uměl totiž krásně mluvit nejenom o svých dětech, ale dokázal ze sebe udělat pana božského a zásobovat ji sladkými řečičkami, kterým žena lehce podlehne. Jenže v cestě mu stály Eliška a Johan, kteří mu nemohli přijít na jméno. I s tím se dá ale nějakou dobu pracovat a otočit to ve svůj prospěch, což se Alešovi poměrně dlouho dařilo. Klára ho zkrátka měla jako modlu a nic jiného nechtěla vidět.

Zásah Alešovy exmanželky

Trhliny se v jejich vztahu objevily ve chvíli, kdy chtěly být děti raději u svého pravého táty Karla a Kláře začalo docházet, že Alešovo chování k nim není správné. To by se ale ještě dalo přejít, jenže pak přišla na scénu Crhova exmanželka s informacemi, že Aleš na své dcery kašle a alimenty od něj neviděla celou řádku měsíců. Tím Kláře konečně otevřela oči a na Aleše tak doma čekaly sbalené krabice...

Manipulátor

Vypadá to, že Klára dostala rozum a i přes velkou touhu mít po svém boku partnera konečně udělala to, co měla udělat už dávno. Jenže Aleš je skvělý manipulátor a takový člověk zkrátka dobře ví, co říct, aby si získal člověka na svou stranu...

Další díl seriálu Jedna rodina sledujte v úterý 11. dubna od 20:20 na Nově. Nebo už teď na Voyo!

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady