Paulová a Zedníček znovu spolu! V Jedné rodině a jednom minivanu

Jana Paulová a Pavel Zedníček jsou hereckými parťáky už dlouhá léta. Mají za sebou tisíce odehraných repríz různých divadelních představení a zkrátka na sebe slyší. Teď je spolu budou diváci vídat každé úterý v seriálu Jedna rodina.

Jana Paulová se do děje seriálu Jedna rodina připlétá jako hospodská Marta, která se po delší době vrací z lázní. Jejím hlavním parťákem bude právě Pavel Zedníček alias děda Bob. A další hereckou spolupráci si Jana Paulová užívá. „To je vždycky krásné, protože se právě známe, slyšíme na sebe, víme o sobě úplně všechno. Vím, kdy v tom plave, vím, kdy má naopak chuť říct něco po svém nebo improvizovat,“ prozrazuje Paulová.

Umí se vzájemně odbourat

Mají za sebou už spoustu společných projektů, proto herečka přiznává, že už se moc nepřekvapí. Pěkně odbourat ale jeden druhého na jevišti ještě dokáží. „Když v tom jeden z nás začne plavat, vidíme na tom druhém, že neví, jak je to dál a snaží se to nějak zachraňovat, tak je to často velice vtipné,“ přiznává herečka.

Co dělají, když v tom začnou plavat?

Každý ale tyto situace řeší po svém. „Čmaňa to řeší třeba tak, že začne na jevišti mluvit úplně potichu, aby ho ti diváci neslyšeli, jakože tam vůbec vlastně není. Mně to přijde hrozně vtipné, protože když jsme na tom jevišti jen my dva... Takže to je třeba jeho způsob. A já zase všechno okamžitě přiznávám a hned řeknu nahlas, že nevím. Chci, aby diváci všechno věděli,“ směje se Paulová.

Jedna rodina

I v seriálu čeká Zedníčka a Paulovou dost komických, ale i vážnějších chvilek. Bob nabídne Martu jako chůvu pro malého Mikeše, což jí udělá radost, protože své děti bohužel nemá. Čeká je také dobrodružství v minivanu, ale na to si musíte počkat do úterý. Ve 20:20 se na Nově v novém díle všechno dozvíte. Nebo už teď na Voyo!

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady