Z Ulice do Jedné rodiny! Jak se známí herci za ta léta proměnili?

Z Ulice do Jedné rodiny. Pozorní diváci si mohli všimnout, že se v novém seriálu kromě Zuzany Vejvodové, kterou si všichni zamilovali coby Libušku v Ulici, v Jedné rodině objevilo mnohem více herců, kteří si tímto nekonečným seriálem také prošli. Vzpomínáte si, jak zahýbali dějem? Podívejte se, jak se za ta léta změnili!

Zuzana Vejvodová se po delší době vrátila na obrazovky TV Nova začátkem ledna coby Klára Tejkalová v seriálu Jedna rodina. A právě na ni je aktuálně zaměřena největší pozornost. 

Finanční problémy

Klára se totiž i nadále potýká s finančními problémy, které se snaží před většinou členů střídavky utajit a zavaří tím i Norice, která jí podala pomocnou ruku. Norika má totiž kvůli záhadné půjčce pro kamarádku doma s Filipem peklo. Teď ale vše praske, když malá Eliška přizná tátovi, že někdy mívají u maminky hlad.

Odhalení pravdy​

Pochopitelně s tím Karel na Kláru vyrukuje, čímž jí nejprve v podstatě potvrdí, co si ona sama o sobě v poslední době myslí – že je mizerná máma. Pochybuje o svých mateřských schopnostech, když dětem nemůže dopřát vše, po čem jejich srdce touží.

Je normální o sobě pochybovat

„Řekla bych, že když je člověk o sobě schopný pochybovat, a to v jakémkoliv směru, ne jen v mateřství, tak je to pro mě známka toho, že to vlastně dělá správně. Považovala bych za normální, že o sobě maminky občas pochybují,“ říká o pochybách v mateřství Zuzana Vejvodová. „I mně se to samozřejmě stalo. Jsou okamžiky, kdy se v komunikaci něco nepovede. Pak je důležité umět se k tomu vrátit, popsat své pocity a zkusit si to navzájem vysvětlit. Mám pocit, že se takovým rozhovorem dá mnohé napravit,“ dodává herečka.

​Jak dojemná scéna vyvrcholí? A dojde Karlovi, že má na celé situaci pořádný kus viny? Postaví Kláru na nohy nová známost v podání Aleše Crhy (Stanislav Majer), se kterým si jsou čím dál tím blíže?

Koho z herců Jedné rodiny známe z Ulice?

V Jedné rodině se objeví další postava, jejíž hereckou představitelku diváci TV Nova dobře znají už ze seriálu Ulice. Kdo to bude? A kolikátý Uličník to v Jedné rodině vlastně je? Pojďme se na to podívat!

Zuzana Vejvodová

Zuzka Vejvodová v Jedné rodině hraje samoživitelku Kláru. Podobnou roli si vyzkoušela už v Ulici. Tam se totiž taky nějakou dobu starala v roli tatérky Libušky o svého jediného syna. Později se dala znovu dohromady s jeho otcem Eliášem (Martin Myšička), který ji začal záhy surově týrat. Ani v Jedné rodině nemá a zřejmě ani nebude mít na růžích ustláno. Její nový partner Aleš Crha jí také velké štěstí nepřinese.... 

Zuzana Vejvodová
Zuzana Vejvodová  |  FOTO:  TV Nova

Stanislav Majer

V Ulici si zahrál postavu Michala Millera, který byl majitelem restaurace u Henryho. Zamilovala se do něj Monika Farská, která se kvůli němu dokonce rozešla s Kryštofem Marečkem, ale na vztah mezi nimi nakonec nedošlo. Michal přijal zajímavou pracovní nabídku v zahraničí a ze seriálu navždy odjel. V Jedné rodině právě teď okouzluje srdce samoživitelky Kláry...

Stanislav Majer
Stanislav Majer  |  FOTO:  TV Nova

Berenika Kohoutová

Ze seriálu Ulice ji známe jako problematickou teenagerku Markétu Havránkovou. Dnes hraje Noriku, novou partnerku Filipa Holase (Filip Blažek), který kvůli ní opustil rodinu. Zajímavé je, že Berenika s Filipem se dobře znají. A že neuhádnete odkud?

Berenika Kohoutová
Berenika Kohoutová  |  FOTO:  TV Nova

Filip Blažek

Věrní diváci Ulice dobře vědí, že Berenika Kohoutová s Filipem Blažkem už jednou rodinou byli právě v Ulici. Jenže tam hrál Filip Martina Havránka, Bereničina biologického otce, který tvořil pár s Jiřím Kreuzerem (Otakar Brousek). 

Filip Blažek a Berenika Kohoutová
Filip Blažek a Berenika Kohoutová  |  FOTO:  TV Nova

Lenka Zahradnická

Beznadějná romantička Hedvika z Ulice je dnes šťastně provdaná za oblíbeného učitele Otíka (Filip Rajmont), přestože ji v minulosti nechal stát samotnou před oltářem. Na obrazovce se aktuálně v Ulici neobjevuje. Prostor má naopak v seriálu Jedna rodina, kde hraje Janu, Klářinu kolegyni a pragmatickou ošetřovatelku v domově seniorů.

Lenka Zahradnická
Lenka Zahradnická  |  FOTO:  TV Nova

Marek Salvet

V Ulici býval Filipem Maléřem, ale dnes je v Jedné rodině Lukášem Sedlákem. Patří do Dominikova (Adam Mišík) nejbližšího kruhu přátel.

Marek Slavet
Marek Slavet  |  FOTO:  TV Nova

Lucie Pernetová

V Ulici hrála Hanku Petříkovou, která rozvrátila manželství Tomáše Jordána (Petr Vacek). V Jedné rodině se představí v roli paní Hluštičkové, maminky Martinina spolužáka.

Lucie Pernetová
Lucie Pernetová  |  FOTO:  TV Nova

​Seriál Jedna rodina sledujte každé úterý od 20:20 na TV Nova. Nebo už teď na Voyo!

Sdílet

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady