Denisu Biskupovou z Jedné rodiny tahala z průšvihů její sestra. Co na to rodiče?

Herečka Denisa Biskupová si v seriálu Jedna rodina coby Martina zadělá na pořádný malér. V hospodě, kde je na brigádě, nalévá svým kamarádům panáky zadarmo a přijde se na to. Udělala i Denisa ve svém životě někdy takový průšvih?

Na svou první brigádu herečka Denisa Biskupová jen tak nezapomene. S kamarádem totiž uklízeli po koncertě Robbieho Williamse a děly se tam opravdu vtipné věci. „Byla to sranda, protože jsme tam viděli různé fanynky v tygrovaných legínách a na podpatcích, jak tam křičely a potom zvracely do košů,“ směje se Denisa, která musela samozřejmě i tohle uklízet. 

Kdo Denisu vytahoval z průšvihů?

Seriálová postava Martiny, kterou v Jedné rodině herečka ztvárňuje, bude mít velké výčitky svědomí. Protože se chtěla zalíbit, po svých kamarádech nechtěla za panáky ani korunu. Jenže jí nedošlo, že půl flašky alkoholu na andělskou daň asi nesvede. Takový průšvih Denisa nikdy neudělala, ale přiznává, že pár bot a chyb za sebou ve svém životě taky má. Kdo ji nejčastěji z těchto přešlapů zachraňoval? „Já mám dvojče, ségru, takže to vždycky bylo vzájemné, že jsme si takhle pomáhaly,“ přiznává Denisa. 

Přístup rodičů

Martina tím hodně zklame rodiče a celá situace bude mít ještě dohru. Jinak je totiž Martina poctivá a bezproblémová a všechny tímto průšvihem o to víc překvapí. Kdyby byla Denisa v pozici rodiče a nějaká podobná situace nastala, řešila by to rozmluvou, aby se dopídila, co k tomu její dítě vedlo. Sama přiznává, že její rodiče byli v tomhle směru hodně tolerantní a nikdy jí žádného zaracha ani nic podobného nedali. 

​Jak to ale dopadne v Jedné rodině? To zjistíte už v dalším díle v úterý 7. ledna od 20:20 na TV Nova. Nebo už teď na Voyo! 

Sdílet

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady