Denisa Biskupová má štěstí na role! Která z nich ji inspirovala i v osobním životě?

Herečka Denisa Biskupová má zkrátka talent! Jak řekl režisér Dan Wlodarczyk, její výhodou je také hodně mladistvý vzhled, díky kterému může hrát pubertální dívku s profesionalitou dospělé ženy. A proto ji diváci mohli za poslední rok vídat v mnoha různých rolích. Ke které má ale ona sama nejblíž?

Lenka z Pana profesora, Jitřní záře nebo Martina z Jedné rodiny. Tahle talentovaná zrzka se za poslední dobu zkrátka nezastaví. Ztvárňuje charakterově velmi odlišné role, přesto jí ale každou z těchto postav okamžitě uvěříte. Ke které má Denisa Biskupová nejblíž? Imponuje jí odvaha Jitřní záře. Stejně tak má ale něco společného s Martinou. „Když jsem byla v pubertě, měla jsem taky takové výkyvy," přiznává s úsměvem Denisa.

Jedna rodina

Martina, kterou Biskupová hraje v seriálu Jedna rodina, by se dala popsat jako holka od rány. Stejně jako její vlastní i nevlastní sourozenci, musí se i ona vypořádat s novým seskupením rodiny, které po rozvodu rodičů vzniklo. A střídavka je pro ni občas za trest. „Já jsem to teda naštěstí nezažila, já mám rodiče spolu, ale moc si to nedokážu představit, musí to být těžký. Určitě pak je skvělý, když se rodiče snaží tomu dítěti co nejvíc vyhovět," popisuje Biskupová.

Na co se těšit?

V Jedné rodině dostanou děti velký prostor. „Myslím, že seriál bude opravdu hodně zábavný. A že předá taky nějaké rodičovské rady. Nebo třeba i jak to nedělat. (...) Myslím si, že to bude rodinné, uklidňující, na co se budou lidé moct podívat, když budou mít třeba těžký den," dodává Denisa.

Premiéru nového rodinného komediálního seriálu Jedna rodina sledujte v úterý 3. ledna od 20:20 na TV Nova. Nebo už teď na Voyo!

Sdílet

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady