Jedna rodina bude plná hereckých hvězd! O čem seriál vypráví?

I když jde často o nervy, hlavní je neztratit hlavu, ať už bydlíš s kýmkoliv a kdekoliv. To je motto nového komediálního seriálu Jedna rodina, na který se mohou diváci těšit už v lednu 2023. A herecké obsazení tedy rozhodně stojí za to!

Tři rodiny, střídavá péče a radosti i strasti každodenního života. To budou řešit hlavní hrdinové seriálu Jedna rodina v podání Terezy Kostkové, Filipa Blažka, Zuzany Vejvodové, Tomáše Jeřábka a Bereniky Kohoutové. Maminku Zuzany Vejvodové si zahraje Eva Holubová a tátu Filipa Blažka Pavel Zedníček.

Děti v popředí

Střídavá péče není ale jen o rodičích. Nejvíce se to totiž dotýká dětí, které budou mít v seriálu velké slovo. Nebylo by totiž fér se na situaci koukat jenom z jednoho úhlu pohledu. Diváci se tak mohou těšit na Denisu Biskupovou, Sebastiana Pöthe, Olivera Vyskočila a Lotti Töpfer, kteří rodičům občas pěkně zavaří. Nebo rodiče jim?

FOTO:  TV Nova

Vytvořené s láskou

„Já vám můžu říct to, že mě to opravdu chytilo za srdce. A mám už taky letitou zkušenost, že tohle je to, co je v těch věcech vždycky znát. Je to jako v jídle, poznáte, že je uvařené s láskou,“ popisuje své pocity Tereza Kostková. Ta v seriálu tvoří manželský pár s Tomášem Jeřábkem – a právě u nich se bude scházet každý druhý týden ta největší dětská smečka.

FOTO:  TV Nova

Nadhled do života

Terezina bývalého manžela hraje Filip Blažek, který oceňuje hlavně nadhled, se kterým jsou i přes mnoho tíživých životních situací dějové linky psané. „Dneska je to víceméně denní chleba. To, že jsou rozvedená manželství a tuhle problematiku musejí řešit. Takže se na to třeba rádi podívají a třeba tam najdou nějakou tu pozitivní strunku, která by se hodila každému do toho života,“ vysvětluje Blažek, jehož seriálovou manželku si zahraje Berenika Kohoutová.

Sledujte Jednu rodinu na Instagramu

Chcete se o jednotlivých postavách dozvědět více a dostat se do příběhu ještě před samotným začátkem? Sledujte instagramový účet @jedna_rodina, kde se postupně dozvíte nejdůležitější informace, zápletky a najdete zde videa ze zákulisí.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Televize Nova (@tvnovaofficial)

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady