Jedna rodina u diváků boduje! Tyhle hlášky je nejvíc dostaly

Seriál Jedna rodina má za sebou premiéru dalšího dílu. A opět u diváků zaznamenal úspěch. Své dojmy si nenechali pro sebe, přičemž tématem konverzací se staly také seriálové hlášky.

Jedna rodina slaví divácký úspěch i s druhým dílem. Tentokrát se stalo hlavním tématem plánování dětské show, což mnohým přineslo vrásky. Protože je ale pro všechny dospěláky důležité, aby byly šťastné především děti, i přes osobní sváry se znovu dokázali nakonec všichni domluvit.

Jak rozhodit rodiče?

Martina coby Denisa Biskupová ovšem své rodiče trochu z míry vyvedla. Zařídila si totiž antikoncepci. Není asi divu, že rodiče byli zvědaví. Na prvního vážného partnera své dcery se začali vyptávat. Co ale může puberťačku znechutit víc než otravné otázky rodičů, že? Její odpověď zarazila tátu Filipa. Že se partner jeho dcery bude jmenovat Albus Brumbál? To doopravdy nečekal. A že je to žert? To mu bohužel taky nedošlo. 

Co nejvíce rozesmálo diváky?

A právě Brumbál zabodoval i u diváků. „Brumbál jasně vede! Vy jste přišli sexovat, co? Brumbále. Je best,“ přispěla s oblíbenou hláškou do diskuse jedna z divaček. I mnozí další souhlasili, že Albus neměl chybu. Některým pak v paměti utkvěla nejvíce hláška z prvního dílu, ve kterém se Johan maminky ptá, jestli používají zvířata šprcku. A oblíbencem se stal také děda Bob. Z něj totiž podle diváků padá perla za perlou. 

Seriál Jedna rodina sledujte vždy v úterý od 20:20 na Nově. Nebo už teď na Voyo!

 

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady