• Pořady
  • Jedna rodina
  • Na Ježíška věří i v dospělosti. Jak si ho herci z Jedné rodiny představují?

Na Ježíška věří i v dospělosti. Jak si ho herci z Jedné rodiny představují?

Jak vlastně vypadá Ježíšek? O Santovi ví každý vše, ale náš Ježíšek si stále uchovává kouzlo tajemna. Ačkoliv se v určitém věku dozvíme, že dárky pod stromečkem nejsou od něj, i přesto v určité vánoční kouzlo můžeme stále věřit. Jen se představa o něm posouvá do jiné roviny. Jak to mají herci z Jedné rodiny?

Každé malé dítě se těší na Ježíška, který mu přinese vytoužené dárky. Kudy ale chodí a v čem zvládá všechny dárky unést? Právě to je na něm tak magické. I když často ke všemu potřebujeme znát vysvětlení a odpovědi, u Ježíška je nepotřebujeme, zkrátka tomu věříme. A že jsou někdy ty představy opravdu komické.

Přiletí na peruti?

Herec Tomáš Jeřábek přiznává, že jeho představy byly dost kýčovité. „Tatínek mi říkal ‚přiletí na peruti‘ a já jsem si představoval tu peruť jako něco, co je bílé s krajkami, ten obláček a ten Ježíšek,“ popisuje Tomáš Jeřábek. Denisa Biskupová si ho pro změnu představovala jako malé miminko. Zato někteří její kamarádi měli představy vskutku zajímavé: „Zvláštní je, že jsem hodně často slyšela, že si ho lidi představovali jako ježečka z Krtečka. A to mi řeklo několik lidí najednou. To jsem byla z toho překvapená,“ směje se Denisa.

Ježíšek je láska

Naši nejmladší herečtí představitelé z Jedné rodiny se vlastně na jeho podobě shodli. Podle nich je to zkrátka nějaký duch. Lotti Töpfer ale přiznala, že na Ježíška už věřit přestala. Koho víra v něj neopouští, je herečka Tereza Kostková. „Já ho do teď nějak cítím. Já si myslím, že je to nějaká krásná poetická personifikace lásky. Takhle nějak si ho představuju,“ popisuje Tereza. Ta se zase shodla se svou hereckou kolegyní Zuzanou Vejvodovou. „Je to láska prostě. Nevím, jak vypadá láska, ale cítím jí,“ vysvětluje Zuzana.

Nový rodinný komediální seriál Jedna rodina můžete sledovat od 3. ledna na TV Nova. Nebo o týden dříve na Voyo!  

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady