• Pořady
  • Iveta
  • Brzobohatý, Štaidl i potrat: Co dalšího rezonovalo v Ivetě a co čekat od třetí řady?

Brzobohatý, Štaidl i potrat: Co dalšího rezonovalo v Ivetě a co čekat od třetí řady?

Druhá řada minisérie Ivety, kterou můžete vidět na Voyo, se mezi diváky stala předmětem vášnivých diskusí, Jak je možné, že příběh ještě nemá konec? A jak to vypadá s třetí řadou?

Velkou většinu diváků zaskočil Ladislav Štaidl v podání Ondřeje Brzobohatého. Proč se na něj tak zaměřili?

Antagonista, nebo hrdina?

Na tom, jaký měl Štaidl vliv na osud zpěvačky, se diváci neshodnou. Na sociálních sítích lze najít rozporuplné názory. Někteří diváci Štaidla adorují, jiní jej označují za velmi dominantního muže, který k ní měl spíše otcovský vztah. ​„Po tragické smrti se měla dát pořádně do kupy... Zůstat měla se Štaidlem, nepodvádět ho. Tolik kopanců mu udělala a on ji i přesto odpustil. Měla všechno, co chtěla, a pořád jí to bylo málo... Teď by tu mohla ještě být,“ zní jeden názor. ​„Artura milovala nadevše, byl to jediný chlap v životě. Štaidl ji pořád držel v kleci, ale neudržel, měla svoji hlavu a nenechala se,“ zní jiný.

Nedořešený příběh

Řada diváků přemýšlí, zda bude další řada. Vzpomínají také, jak si zpěvačku vzal za manželku Jiří Pomeje. „Jen tři díly… Ten konec, jak odjela, byl smutný,“ uvedl jeden divák. „Bude další série, pokud si pamatuji, byl tam i Pomeje,“ napsal jiný. 

Iveta

Pokračování Ivety sledujte na Voyo.

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa z pořadu Iveta

Články k pořadu Iveta

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady