• Pořady
  • Iveta
  • Fenomenální úspěch minisérie Iveta: Čím nadchla fanoušky?

Fenomenální úspěch minisérie Iveta: Čím nadchla fanoušky?

Na Voyo nyní najdete všechny díly první a druhé řady minisérie Iveta. A diváci už z dálky vyhlížejí pokračování. Nejdiskutovanějším tématem druhé řady se stal vztah Bartošové se Štaidlem a také jejich společný potomek Artur. Připomeňte si nejlepší scény celé minisérie.

Život zpěvačky Ivety Bartošové se v nové řadě minisérie Iveta posouvá do devadesátých let, kde sledujeme nejúspěšnější období její hudební kariéry. Nicméně se poprvé začíná ukazovat, že její cesta k popularitě je plná překážek, které ji dovedou k nelehkým rozhodnutím...

Láska jako trám

Po vzpamatování z první lásky, kterou prožila se Sepéšim, jenž tragicky zahynul, Iveta potkává dalšího osudového muže – Ladislava Štaidla. Užívají si zpěvaččinu největší slávu a také začínají přemýšlet o společné budoucnosti.

První problémy

Iveta ovšem postupně začíná zjišťovat, že společenský tlak je pro ni někdy až příliš intenzivní, a při větších partnerských neshodách se dostává do situací, které začínají eskalovat a celé minisérii dodávají temnější podtón a atmosféru.

Vytoužené dítě

Štaidl s Ivetou zakládají rodinu a zpěvačka se dočká svého vytouženého Artura. Postupně ale zjišťuje, že mateřství tak, jak si ho představuje Láďa, pro ni není ideální. Proto se rozhodne nakonec jako sebevědomá žena udělat další krok ke své vlastní psychické rovnováze a k osamostatnění.

Divácký fenomén

Minisérie Iveta se stala diváckým fenoménem díky silnému dramatickému příběhu a kvalitním hereckým výkonům. Nejvíce diváky kromě osudu Bartošové, který jimi velice pohnul, zaujal také herecký výkon Ondřeje Brzobohatého – dle mnohých byl naprosto fenomenální.

Bude třetí série?

Podle režiséra minisérie Iveta se dočkáte také dalšího pokračování. Jaké bude a kdy jej můžete očekávat, ovšem neprozradil. Jak bude vypadat další pokračování musíme počkat, ale všechny aktuální informace zjistíte jako první na stránkách nova.cz v pořadu Iveta.

Celou minisérii a první a druhou řadu sledujte už nyní na VOYO!

Galerie

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa z pořadu Iveta

Články k pořadu Iveta

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady