• Pořady
  • Iveta
  • Fanoušci chválí druhý díl minisérie Iveta. Co je dohnalo až k slzám?

Fanoušci chválí druhý díl minisérie Iveta. Co je dohnalo až k slzám?

Minisérie Iveta vypráví životní příběh jedné z nejznámějších českých zpěvaček. Není proto divu, že se u diváků těší velké sledovanosti.

Co se odehrálo ve druhém díle? A jak na to reagovali fanoušci na sociálních sítích? 

Svatba upírů

Ve druhém pokračování se řeší hlavně románek Ivety Bartošové s Rudolfem Hrušínským nejmladším. Ten s ním prožila během natáčení filmu Svatba upírů z roku 1993. Oba byli tehdy megahvězdami. A právě to byla pravděpodobně jedna z věcí, která je nejvíce sblížila.

Únos

To mělo ale negativní vliv na její vztah s Ladislavem Štaidlem. Když bez ní hudebník odletěl do Spojených států, zpěvačka na čtrnáct dní záhadně zmizela. Za jejím údajným únosem měl stát její fanoušek Roman Tříska. Ten jí měl podle jejích slov podávat omamné látky a sexuálně zneužívat. Soud ho ale obvinění zprostil. 

Iveta.
Anna Fialová a Oskar Hes v minisérii Iveta.  |  FOTO:  TV Nova

Famózní Anna Fialová

Fanoušci vychvalují především výkon Anny Fialové, která podle nich ztvárňuje Ivetu Bartošovou naprosto dokonale. Anička předvedla skvělý herecký výkon a v roli Ivety se mi líbí moc, komentuje to Romana. Anička je naprosto famózní a nedokážu si představit, že by Ivetku hrála jiná herečka, souhlasí s ní fanynka Niké. 

Talentovaný Oskar Hes

Chválu si vysloužil také herec Oskar Hes, který hraje Rudolfa Hrušínského nejmladšího. Je skvělý herec a role mu sedí, myslí si divačka Věra. Oskar je mladý a talentovaný herec a myslím, že v roli Rudolfa bude skvělý a že se na to i velmi hodí, reagoval na jeho obsazení Tomáš. 

Iveta 2
Anna Fialová v minisérii Iveta.  |  FOTO:  TV Nova

Pláč při sledování

Těžký život zpěvačky na diváky dolehl ale také po psychické stránce. Ten druhý díl v druhé sérii, to se jí jako vážně stalo? Dnes jsem se dívala a byla jsem z toho úplně hotová, přiznala se Pavlína v komentáři. Druhý díl jsem obrečela… Skončil díl a já měla jen pusu dokořán, přitakává Barbora. I když si splnila svůj dětský sen, měla vlastně hrozně smutný život. Při včerejším zhlédnutí druhého dílu mi jí bylo hodně líto,” souhlasí s nimi Vendy.

Iveta 2
Anna Fialová v minisérii Iveta.  |  FOTO:  TV Nova

Hodnocení druhé série

Vhodně zvolené herecké obsazení a schopnost dojmout diváky k slzám se odráží také na fanouškovském hodnocení druhé série. Perfektně natočeno. Hercům tleskám,” vyjadřuje se k tomu Kamila. Mně se to teda hodně líbí a výběr herců se opravdu povedl,” pěje na minisérii chválu Pavlína. Druhá série je ještě lepší než první,” dodává Romana, k jejíž názoru se přiklání mnoho dalších příznivců.

​Iveta

Pokračování Ivety sledujte už teď na Voyo.

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa z pořadu Iveta

Články k pořadu Iveta

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady