Dvojníci Jirky Korna a Dana Hůlky, hlaste se! Chcete hrát v druhé řadě minisérie Iveta?

Právě probíhá natáčení druhé řady minisérie Iveta. V ní tvůrci zmapují zlatá devadesátá léta a s nimi spojené události ze života Ivety Bartošové. Zpěvačka byla v tu dobu na vrcholu kariéry a plnila titulní stránky bulvárních novin.

Minisérii Iveta můžete zhlédnout pouze na Voyo! Už jste viděli první řadu?

Hledá se Korn a Hůlka

Před časem castingová agentura hledala představitele malého Artura Štaidla. Nyní se do projektu vznikajícího pro VOYO shání po dvojníkovi Jiřího Korna a Daniela Hůlky. Případní zájemci o roli Korna se musí vejít do věkové kategorie 30–50 let a být co nejvíce podobni zpěvákovi na přiložené fotografii. 

U dvojníka Daniela Hůlky je rozhodující hlavně výška. Muzikálový a operní zpěvák má totiž bez dvou centimetrů dva metry. Pokud si chcete zahrát v pokračování úspěšné minisérie o životě zpěvačky Bartošové, zašlete své fotografie podle zadání na email booking@cinemacasting.cz.

Nové tváře

V pokračování minisérie Iveta se kromě známých jmen jako jsou Anna Fialová coby zpěvačka Iveta Bartošová a Ondřej Brzobohatý, který se objevil už v první řadě v roli skladatele a hudebního magnáta Jiřího Štadila, partnera zpěvačky, objeví i nové tváře. Skladatele Karla Svobodu bude v pokračování hrát Saša Rašilov a ve vedlejší roli Karla Gotta uvidíme zpěváka Ondřeje Rumla.

Celé díly minisérie Iveta sledujte na Voyo!

Sdílet

Nejnovější videa z pořadu Iveta

Články k pořadu Iveta

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady