Velké odhalení v pokračování minisérie Iveta: Kdo si zahraje Karla Gotta?

Další jméno je venku. Ve druhém pokračování minisérie Iveta bude hrát Ondřej Ruml! Jeden z nejlepších českých hudebníků si zahraje milovaného zpěváka Karla Gotta.

„V pokračování minisérie Iveta ztvárním v malé epizodní roli legendárního českého zpěváka Karla Gotta,“ řekl TV Nova Ondřej Ruml a dodal, „jsem moc rád, že jsem tuto možnost dostal. Nabídkou jsem byl poctěn, ale víc v tuto chvíli nemůžu prozradit.“  

Ondřej Ruml jako Karel Gott

Zpěvákova slova potvrdil i PR manažer Voyo Michal Prokeš: „V epizodní roli Karla Gotta v chystaném pokračování minisérie Iveta z dílny Voyo Originál se diváci mohou těšit na zpěváka Ondřeje Rumla. Vedle Saši Rašilova v roli Karla Svobody jde tak o další z postav tehdejšího šoubyznysu, které se v minisérii objeví."

FOTO:  TV Nova / Profimedia

​Ondřej Brzobohatý

Druhá řada minisérie se právě začala natáčet a bude mapovat kariéru zpěvačky Ivety Bartošové v devadesátých letech. Tedy v době, kdy byla Bartošová na vrcholu své kariéry. Tři díly pokračování minisérie Iveta zmapují dobu, kdy tvořila pár s Ladislavem Štaidlem, kterého si opět zahraje Ondřej Brzobohatý. Ten je v masce Štaidlovi natolik podobný, že žertoval, zda je opravdu synem svého otce, herce Radka Brzobohatého.  

První skandály

V pokračování minisérie budeme sledovat i první skandály zpěvačky Ivety Bartošové. „Sledujeme sebevědomou mladou ženu, která postupně dosahuje všeho, po čem kdy toužila – má rodinu, kariéru, úspěch. To vše v době, kdy se Československo teprve učí, co jsou to bulvární média a jak fungují. S odstupem času je příznačné, že aktérkou jednoho z prvních porevolučních skandálů, jež plnil titulní strany tehdejšího bulváru, byla právě Iveta Bartošová,“ říká režisér a scenárista minisérie Michal Samir.

Galerie

Zpěváka Ondřeje Rumla znají diváci TV Nova ze třetí řady soutěže Tvoje tvář má známý hlas, kde ztvárnil mimo jiné například zpěvačku Whitney Houston, Eminema nebo Waldemara Matušku.

Celé díly minisérie Iveta sledujte na Voyo!

Sdílet

Nejnovější videa z pořadu Iveta

Články k pořadu Iveta

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady