Hledá se Artur Štaidl! Proč?

Po úspěšné první řadě minisérie Iveta čeká diváky v příštím roce pokračování příběhu zpěvačky Ivety Bartošové. Zatímco první řada odkrývala její začátky v showbyznysu, vztah s Petrem Sepešim a seznámení s Ladislavem Štaidlem, v další sérii už se posuneme v životě zase o kousek dál. V ději už se objeví také syn Artur, a proto se hledá dítě, které bude synovi Ivety Bartošově co nejvíce podobné.

Druhá řada minisérie Iveta zavede diváky do 90. let minulého století. Odvypráví příběh těsně po revoluci. A to až do roku 1998. Zatímco první série byla příběhem touhy po slávě, druhá bude spíše zaměřená na touhu po rodině. To se jí splní právě narozením syna Artura. Společnost Cinema Casting proto vyhlásila na svých facebookových stránkách casting na jeho roli.

Casting na dvojníka Artura Štaidla

Pro natáčení dobového filmu z 80. a 90. let pro Voyo hledá společnost blonďatého chlapce ve věku 9 až 12 měsíců. Požadavkem ovšem je, aby chlapeček dělal první krůčky a ještě příliš nepobíhal. Za natáčení je vypsán honorář 3000 korun na den. Výběr se uzavírá 26. září, v případě zájmu si proto pospěšte. V případě zájmu pište na booking@cinemacasting.cz. Více informací níže.

Bez Artura Štaidla by minisérie nevznikla

Artur Štaidl celé podrobné popisy děje četl. Bez jeho schválení by totiž režisér Michal Samir projekt odpískal. Jak sám řekl, vyjádření rodiny pro něj bylo velmi důležité. A k jeho překvapení Artur nechtěl do děje vůbec zasáhnout. „Sdělil mi, že jeho záměrem není postavit mé matce pomník, ale odvyprávět příběh, který se k mamince postaví jako k člověku se všemi jeho klady i zápory. To mě oslovilo,“ řekl pro nova.cz Artur.

Sledujte první řadu minisérie Iveta exkluzivně na Voyo.

Sdílet

Nejnovější videa z pořadu Iveta

Články k pořadu Iveta

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady