Druhý díl minisérie Iveta je už teď na Voyo! Pokračuje příjezdem Bartošové do Prahy

Knoflíky lásky. Hit, který odstartoval zářnou kariéru Ivety Bartošové a Petra Sepešiho, dal název i druhému dílu minisérie Iveta. Už teď je na Voyo.

Série pokračuje Ivetiným příjezdem do Prahy, která však není rozhodně taková, jak si vysnila. Je bezhlavě zamilovaná do svého pěveckého partnera Petra. Miluje ji však on? Čeká je nahrávání první společné písně a také zlomové televizní vystoupení, které rozhodne o jejich dalším osudu a odstartuje hvězdnou kariéru.

​​„Proč máme pořád pocit, že příběhy jako je ten Ivetin jsou něco, co si čteme v novinách a máme právo se k tomu nějak vyjadřovat? Vždyť my děláme úplně to samé. Jak to, že náš nepovedený vztah je v něčem jiný než ten její? Když se ocitneme v nějakém hysterickém kolapsu, jako chvílemi postava Petra Sepešiho, tak se přece chováme jako šílení. V čem je ten rozdíl? Proč si uzurpujeme právo nějakým způsobem soudit? A to je přesně ústřední myšlenka druhého dílu,“ říká scenárista a režisér Michal Samir.

​Ke vztahu Ivety a Petra pak Michal Samir dodává: „Je důležité si uvědomit, že Petr, jak ho ve druhém díle vidíme, byl člověk, který už v Praze nějakou dobu fungoval sám. Už se tam snažil prosadit a už měl navázané nějaké kontakty. Do toho přijela Iveta. Ta měla svoji představu. Že budou spolu a že budou spolu zpívat. On s ní určitě zpívat chtěl a určitě ji měl rád, to říká každý. To potvrdil i jeho bratr Honza Sepeši. Petr měl Ivetu opravdu rád, ale spíše jako mladší sestru. A tenhle vztah se časem začínal překlenovat někam, kde se Petr už pomalu začal otevírat variantě, že by třeba mohli být spolu doopravdy a ne jen v rámci nějakého mediálního obrazu. Ale možná už to nestihl.“

FOTO:  Profimedia / TV Nova

​Ve druhém díle se poprvé objeví postava budoucího manažera a také životního partnera Ivety Bartošové Ladislava Štaidla, kterého ztvárnil Ondřej Brzobohatý. Ten je zároveň autorem hudby k celé sérii. „Pamatuju si, jak k nám Láďa kdysi na oslavu tátových narozenin přijel i s Ivetou a malým Arturem. Iveta byla velmi milá a slušná dáma. Párkrát jsem ji společně s Láďou potom ještě potkal, ale vždy jsme jen prohodili pár zdvořilostních slov," řekl Ondřej Brzobohatý.

​K nahrávání scény z televizního pořadu Sejdeme se na výsluní, ve kterém Knoflíky lásky poprvé zazněly, a tvůrci je natočili prakticky 1:1 k jeho reálnému předobrazu pak Michal Samir říká: „Vezměte si třeba situaci, kdy Petr vrazil při natáčení Sejdeme se na výsluní do lampy. Pro diváka úsměvný moment. Stane se, vždyť je to vlastně hezké. Ne ale pro něj. Jeho brácha Honza mi potvrdil, že tyhle typy situací byly něco, co Petr neměl rád. On byl člověk, který chtěl být ‚top‘. A když se mu nepovedla taková pro něj zásadní věc, navíc před celým národem, v živém vysílání tak to prožíval.“

​Diváci mohou druhý díl třídílné minisérie Iveta sledovat od pátku 13. května exkluzivně na Voyo. Třetí a poslední díl bude na Voyo uveden v pátek 20. května.

Sdílet

Nejnovější videa z pořadu Iveta

Články k pořadu Iveta

Nestihli jste v TV

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady