VÍTĚZ TVOJÍ TVÁŘE V NOVÉ ROLI: Bude bojovat proti zločinu!

VÍTĚZ TVOJÍ TVÁŘE V NOVÉ ROLI: Bude bojovat proti zločinu!
Zdroj: TV Nova

Jan Cina, vítěz druhé řady show Tvoje tvář má známý hlas, se objeví v hvězdně obsazeném seriálu! Před kamerou ale není žádným nováčkem, na obrazovkách televize Nova jste ho mohli vidět například v seriálu Ordinace v růžové zahradě 2!

Hvězdně obsazený seriál Dáma a Král ukáže na obrazovkách Jana Cinu v nové roli: v moderní detektivce bude pomáhat v boji proti zločinu! Jan Cina je v současné době pracovně velmi vytížený. Přechází z role do role, účinkuje v divadle, dokonce se věnuje i dabingu. V novém moderním detektivním seriálu ztvárňuje mladého koncipienta v advokátní kanceláři Černý, Braunová a spol.

FOTO:  Profimedia / oficiální zdroj


Dáma a Král se divákům představí již v neděli 22. října. Mimo Jana Ciny se v hlavních rolích objeví Matěj Hádek, Tereza Hofová, Miroslav Donutil či Anna Linhartová nebo Miloš Vávra. Tajemné případy se budou prolínat společně s osobními příběhy hlavních hrdinů.

 

Jak se Honza připravoval na svou roli a jak se mu pracovalo s jeho hereckými kolegy? Nejen to prozradil v rozhovoru!


Jaké to je hrát postavu, která obhajuje právo? Už jste hrál role i na druhé straně zákona?
To mi na tom právě přijde zajímavé! Hrana zákona je vždycky dost vratká a dá se na ni nahlížet různými pohledy. A to je právě ta právnická věc, aby našli hranu, kdy to ještě je v právu a kdy není, nebo to vymyslet nějak jinak.
 

Připravoval jste se na roli koncipienta?
Snažil jsem se. Moje maminka totiž dlouho pracuje v advokátní kanceláři, takže prostředí už trochu znám. Snažil jsem se najít lidi, kteří takto fungují, a představit si, jak bych v této práci fungoval já.

Galerie


Jak si užíváte natáčení se svými kolegy?

Atmosféra je skvělá, zábavná. Vše jde lehce, až jsem z toho sám překvapený. Potkávám se zde s kolegy, se kterými jsem už pracoval, to je milé. S Matějem Hádkem a Miroslavem Donutilem je to pro mě první setkání před kamerou. Terezu Hofovou obdivuji jako herečku a znám její krásné divadelní představení.
 

Na hrdiny nového seriálu Dáma a Král se můžete těšit již v neděli 22. října ve 20:15 na Nově!


NEPŘEHLÉDNĚTE:

ROZHOVOR: Jak se Jan Cina rozloučil s Ordinací?

NOVÝ SERIÁL TV NOVA: Hvězdně obsazený Dáma a Král přinese moderní pohled na vyšetřování

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa z pořadu Dáma a Král

Články k pořadu Dáma a Král

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady