Radostná novinka Jenovéfy Bokové. Herečka se stala maminkou

Jenovéfa Boková nedávno ukázala těhotenské bříško, které dlouho před veřejností tajila. A nyní porodila svého prvního potomka. Informaci potvrdila na Instagramu, kde zveřejnila video, na kterém se prochází s partnerem i kočárkem.

Jenovéfa Boková, kterou diváci vídali v seriálu Chlap, se moc se svým soukromým na sociálních sítích nesvěřuje. Informaci o tom, že je těhotná, se lidé dozvěděli teprve v únoru, kdy se herečka pochlubila těhotenských bříškem.

Pyšná maminka

Teď herečka přidala na svůj profil video, ke kterému napsala: „Jak jste asi tušili, je už tu s námi. S partnerem Adamem Kolářem se tak mohou radovat z prvního miminka. Zda je to holčička, nebo chlapeček, není známé. Herečka neprozradila ani jméno.

Jenovéfa Boková s partnerem
Jenovéfa Boková se stala maminkou  |  FOTO:  Instagram Jenovéfy Bokové

​Láska

Zprávu o tom, že je herečka zadaná, zveřejnila loni v říjnu, kde také ukázala společnou fotku s partnerem. „Tak tedy, tady je ON, mého srdce šampión a ostatní už vám může být (milý bulváre) u zadele! Mějte se rádi,“ napsala tehdy herečka.

Chlap

Herečka Jenovéfa Boková ztvárnila v seriálu Chlap doktorku Terezu Černou. Celou sérii si můžete pustit na Voyo! Tam s ní také najdete film Chvilky.

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa z pořadu Chlap

Články k pořadu Chlap

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady