Bonus
Eva a Vašek Ševčíkovi, kteří se jako duo proslavili písní Bílá orchidej, v letošním roce definitivně ukončili společný život i kariéru. Pomyslné poslední loučení proběhlo na letošním předávání Slavíků. Podívejte se na vystoupení moderátorů Ondřeje Sokola a Aleše Hámy.
Co dalšího přineslo dění na Slavících?
Zlatého slavíka získal Marek Ztracený: Cenu mu předávala zpěvačka LP
Sokol s Hámou se toho nebojí: Kvůli rvačkám se červanala Hanychová i Mirai





