Adéla Gondíková vzpomíná na Tvář: Jedna věc byla úplná katastrofa! Co ji v show nejvíce traumatizovalo?

Adéla Gondíková sama prošla Tvojí tváří a moc dobře ví, že účast v takovém projektu není žádná legrace. Jaké to pro ni bylo? A jak na show vzpomíná?

tvoje tvář má známý hlas

Adéla Gondíková je známá jako zkušená herečka a moderátorka. Ve třetí řadě show Tvoje tvář má známý hlas ale ukázala, že umí i velmi dobře zpívat. Po celou dobu ji velmi podporoval a fandil jí její bratr Dalibor. Ve čtvrté řadě této zábavné show se jejich role obrátily a Adéla jako mladší sestra měla možnost svému staršímu bratrovi vše vrátit.

FOTO:  TV Nova


V 9. díle 4. řady show Tvoje tvář má známý hlas Adéla dokonce se svým bratrem Daliborem vystoupila na jednom podiu – představovali členy oblíbené chlapecké skupiny Lunetic.

FOTO:  TV Nova


I když na show Tvoje tvář má známý hlas Adéla vzpomíná převážně s úsměvem, v určitých chvílích jí ani dnes není do zpěvu a účast show na herečce zanechala trvalé následky: „Před tím výtahem to bylo vždycky pekelné. Já všude říkám, že se mi líbily celé ty tři měsíce i s tou přípravou, bylo to fantastické a nejlepší období mého života kvůli těm lidem a atmosféře. Byla to hrozná zábava. Ale nejhorší bylo vždycky přežít těch 5 minut to byla úplná katastrofa. Vždycky před tím výtahem jsem málem umřela,“ sdělila Adéla své pocity z Tvojí tváře.

GalerieNa jaké číslo Adéla nejvíce vzpomíná? Podívejte se na celý rozhovor!

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

VIDEO: Co plánuje Honza Kopečný po Tvojí tváři? Prozradil, na co se mohou jeho fanoušci těšit!

VIDEO: Co plánuje Honza Kopečný po Tvojí tváři? Prozradil, na co se mohou jeho fanoušci těšit!

Publikováno

 

 

Sdílet

Nejnovější videa z pořadu Český slavík

Články k pořadu Český slavík

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady