• Pořady
  • Český slavík
  • Měl Karel Gott velký náskok? A ohrozila Farna Bílou? Podrobné výsledky Českého slavíka

Měl Karel Gott velký náskok? A ohrozila Farna Bílou? Podrobné výsledky Českého slavíka

Měl Karel Gott velký náskok? A ohrozila Farna Bílou? Podrobné výsledky Českého slavíka
Zdroj: TV Nova

Byla to bezesporu společenská událost roku. Českého slavíka Mattoni 2017 ovládli opět Karel Gott, Lucie Bílá a kapela Kabát. Kolik získali v hlasování bodů? A měli velký náskok?

V kategorii zpěvák roku slavil už po dvaačtyřicáté Karel Gott, když získal 40 529 hlasů. Absolutního slavíka sice získala Lucie Bílá, která získala celkově více hlasů než její starší kolega. Ale jeho vítězství bylo jasnější, náskok Lucie před stále oblíbenější Ewou Farnou nebyl velký.


Galerie


 

Vítězem v kategorii Slavíci bez hranic se stala slovenská kapela No Name. Zdá se, že čeští diváci jiné slovenské kapely neznají, když stále posílají hlasy právě této skupině. Ale není to pravda, podívejte se na výsledky!


Galerie


 

Mezi skupinami dál vládne Kabát a jeho soupeři jsou celkem daleko. O třetí místo ale byla rvačka. Chinaski a Kryštofa ohrožuje nově kapela Slza. Překvapením byla partička kluků jménem Mirai. Odnesla si hned tři slavíky! Stali se objevem roku, získali cenu za za nejoblíbenější píseň posluchačů Rádia Impuls a také mají trofej za nejstreamovanější píseň roku. Lidé si je skutečně zamilovali.
 

Slavíka pro výjimečnou osobnost české hudby získala Marta Kubišová.

Galerie


 

Vyhlašování výročních hudebních cen Český slavík Mattoni 2017 proběhlo v exkluzivním balení. Kromě televizního přenosu mohli diváci TV Nova sledovat na internetovém portálu Nova Plus pětihodinový přenos, který poskytl jedinečný pohled do zákulisí.
 

Moderátoři Petr Říbal a Veronika Petruchová provedli diváky zákulisím celé akce, nakoukli v reklamní pauze například do šatny, ptali se hosté, jak si všechen ten lesk světel užívají a v neposlední řadě navštívili afterparty, kde se podívali třeba na to, co nabízí plný rautový stůl.
 

Galerie


 

Na podrobné výsledky Slavíka se podívejte v galerii. Kompletní výsledky slavíka najdete ZDE.


NEPŘEHLÉDNĚTE:

KONEČNĚ OTEVŘENĚ: Marek Ztracený a jeho manželství s Ewou Farnou? Zpěvák promluvil

Český slavík Mattoni ONLINE: Karel Gott získal už 42. Slavíka, Lucie Bílá slavila podvacáté

Maci/nova.cz
Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa z pořadu Český slavík

Články k pořadu Český slavík

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady