Slavnostní vyhlášení výsledků ankety Český slavík: Na TV Nova i na internetu

V sobotu ve 20.20 odstartuje na TV Nova přímý přenos ze slavnostního vyhlášení vítězů ankety o nejpopulárnějšího zpěváka, zpěvačku a skupinu letošního roku Český slavík Mattoni. Moderátor slavnostního galavečera Ondřej Sokol slibuje pompézní večer plný zábavy. Na podiu Hudebního divadla Karlín přivítá ty nejlepší z nejlepších v hudební branži.

V přímém přenosu se na podiu vystřídají nejen ocenění a předávající, ale také zajímaví hosté, které divákům zazpívají. Galavečer zahájí svým vystoupením Lucie Bílá s písní Chyba lávky. V průběhu večera všichni zavzpomínají na letos zesnulou zpěvačku Věru Špinarovou, a zazní její největší hit. Vzpomínka bude patřit i dalším velikánům, kteří letos odešli do hudebního nebe. Svou účast na podiu také potvrdili Vladimír Polívka, Marta Jandová, Anna K. a chybět nebudou ani moderátoři Televizních novin Lucie Borhyová a Rey Koranteng.
 

"Já se těším jako malé dítě. Červený koberec, róby, blesky foťáků, třpyt cen, dychtivá očekávání, dojemné proslovy. Konečně je to tu po roce zas," svěřil se moderátor Ondřej Sokol.
 

Jedním z nejsilnějších okamžiků večera bude také vystoupení zpěvačky Marty Kubišové, která letos ukončila aktivní kariéru. S diváky se symbolicky rozloučí silnou písní Modlitba pro Martu.
 

Přímý přenos z Hudebního divadla Karlín nabídne také internetový portál Novaplus.cz. Ten začíná už v 19 hodin a kromě samotného předávání cen moderovaného Ondřejem Sokolem se diváci mohou těšit na příjezdy celebrit a jejich zpovědi na červeném koberci.
 

V průběhu hlavní části večera přinese na Nova Plus moderátor pořadu Snídaně s Novou Petr Říbal fanouškům rozhovory, zajímavosti a exkluzivní pohledy do zákulisí, které diváci na obrazovkách neuvidí. Po skončení televizního vysílání se podívá na afterparty, kde bude sbírat dojmy všech účinkujících.
 

Český slavík Mattoni 2017 začíná v přímém přenosu na TV Nova v sobotu 25. listopadu ve 20.20.


NEPŘEHLÉDNĚTE:

UNIKÁTNÍ PROJEKT: Na Českého slavíka chystá jedinečnou show! Moderátor Petr Říbal posílá vzkaz z maskérny

GRATULUJEME! Televizní premiéra: Diváci vybrali v hlasování mladého zpěváka, který si zazpívá přímo na Českém slavíkovi!

Sdílet

Nejnovější videa z pořadu Český slavík

Články k pořadu Český slavík

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady