Český slavík 2023 bude 24. listopadu opět živě na TV Nova

V pátek 24. listopadu 2023 se budou v pražském Foru Karlín vyhlašovat výsledky prestižní hudební ankety Česky slavík za letošní rok. Galavečer v režii jednoho z nejvyhledávanějších režisérů přímých přenosů a televizních show Pepeho Majeského bude opět živě přenášet televize Nova.

„Loni jsme oslavili 60 let ankety velkolepým způsobem. Přenosem provedly tři moderátorské osobnosti. Na jevišti i v hledišti se sešly desítky zástupců české, ale i slovenské kultury. Živě zazpívaly aktuální hvězdy i stálice české pop music. Zavzpomínali jsme na Hanu Zagorovou a otevřeli jsme slavičí Síň slávy, do které jako první vstoupil Jiří Suchý. Objevem roku se stal Calin. I letos chceme, aby Český slavík byl kulturní událostí roku, a proto na jeho přípravách již nyní pracujeme,“ říká kreativní producent a režisér Pepe Majeský.

Český slavík - Pepe Majeský s moderátory loňského ročníku
Český slavík - Pepe Majeský s moderátory loňského ročníku  |  FOTO:  TV Nova

​​Český slavík

TV Nova je od loňského roku výhradním majitelem práv na pořádání ankety Český slavík. V listopadu minulého roku se Českou slavicí i Absolutním slavíkem stala Lucie Bílá, mezi muži prvenství obhájil Marek Ztracený. V kategorii skupin zvítězil Kabát, mezi hiphopery byla nejúspěšnější formace ATMO music. Do Síně slávy vstoupil Jiří Suchý. Objevem roku se stal zpívající rapper Calin. Přímý přenos moderovali Ondřej Sokol, Aleš Háma a Tereza Pergnerová a sledoval ho téměř milion a půl diváků, což představovalo 41,63 procenta diváků v cílové skupině 15 až 54 let u obrazovek.

​Ve videu si připomeňte děkovné proslovy z Českého Slavíka 2022.

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa z pořadu Český slavík

Články k pořadu Český slavík

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady