Sexy vystoupení Dary Rolins: V čem se inspirovala zpěvačkou Jennifer Lopez?

Během slavnostního předávání cen ankety Český slavík se na pódiu předvedla řada známých hvězd. Jednou z nich byla i zpěvačka Dara Rolins, která zazpívala své největší hity. Její sexy outfit a velkolepá show pořádně rozparádily publikum v sále i diváky u televizních obrazovek.

Nešlo si nevšimnout podobnosti se známou zpěvačkou Jennifer Lopez. Právě ta totiž na svých vystoupeních obvykle září ve zlatavých body kostýmech a kolem ní se ochomýtá celá taneční crew. 

Kulaté narozeniny

Podle toho, v jak dobré fyzické kondici Dara Rolins je, byste jen stěží tipovali, že zanedlouho oslaví půlstoletí na světě. Připomněla to ale velká číslice 50, která se ke konci show objevila v pozadí. Oslavu s fanoušky plánuje začátkem příštího roku v O2 areně, mělo by se jednat o největší koncert v jejím životě.

Sexy padesátnice

Dara Rolins a Jennifer Lopez, která je ještě o tři roky starší než ona, dokazují, že ženám to může neskutečně slušet i po padesátce. Stačí si věřit a udržovat se v kondici. Jejich vyrýsované postavy by jim mohla závidět kdejaká mladší žena. Pomluvy o tom, že jako dobré víno zrají jenom muži, jsou tímto tudíž vyvráceny. Už bylo taky na čase. Kdo ví, kdo s tímhle nesmyslem asi tak přišel…

FOTO:  Profimedia

Odvážný outfit

A když má člověk luxusní postavu, může si dovolit i odvážné outfity. Dara Rolins se toho tentokrát doopravdy nebála. Zlaté body s třásněmi doplnila ještě o stříbrné kozačky ke kolenům. V podobných kostýmech se po pódiu prohání i Jennifer Lopez. 

Podívejte se na celou fotogalerii a porovnejte sami, které z popových div to sluší víc.

Galerie

Na celý záznam z letošního Českého slavíka se můžete podívat na Voyo.

Sdílet

Nejnovější videa z pořadu Český slavík

Články k pořadu Český slavík

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady