Znělka na Slavíka? Pergnerová, Sokol a Háma dohlíželi na Brzobohatého!

Režisér Českého slavíka Pepe Majeský nasnímal exkluzivní materiál přímo ze studia Ondřeje Gregor Brzobohatého. A to vše v zádech s moderátory večera Ondřejem Sokolem, Alešem Hámou a Terezou Pergnerovou. Co o znělce prozradili?

Přímý přenos předávání cen Český slavík z Fora Karlín bude zahájen úvodní znělkou, kterou vytvořil přímo pro Slavíka hudební skladatel Ondřej Gregor Brzobohatý. Uslyšíte ji také ve vysílání v sobotu 12. listopadu od 20:20 na Nově.

Posun pro hudební průmysl

​Ondřej Gregor Brzobohatý s jemným úsměvem na tváři podotkl, že tvoří vlastně něco zásadního, protože úvod je velmi důležitý. Na rozdíl od něj moderátor Aleš Háma chválou vůbec nešetřil a popsal celý artefakt jako hudební veledílo. Také Tereza Pergnerová souhlasila, že se jedná opravdu o skvělou znělku.

Galerie

​Hudební událost roku

Celou situaci ověnčil humorně druhý Ondřej, moderátor Sokol, který podotkl, že se opravdu jedná o hudební událost roku. „My jsme si původně mysleli, jak je znělka skvělá, ale nakonec jsme zjistili, že se nám podařilo posunout hranice hudby zas o kousek dál.“

Na velkolepý galavečer s vystoupením nejlepších českých interpretů se můžete těšit už 12. listopadu 2022.

Sdílet

Nejnovější videa z pořadu Český slavík

Články k pořadu Český slavík

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady