Tereza Pergnerová exkluzivně pro nova.cz: Hvězdná moderátorka o Českém slavíku i lásce k Justinu Bieberovi!

Tereza Pergnerová se zhostí role moderátorky Českého slavíka po neuvěřitelných pětadvaceti letech! Kdo jsou její hudební idoly, co pro ni hudba znamená a o čem vlastně podle ní vypovídají ankety popularity?

Už v sobotu 12. listopadu se na TV Nova budou předávat ceny popularity Český slavík. Šedesátou sezónu moderují Aleš Háma a Ondřej Sokol, v zákulisí bude kralovat Tereza Pergnerová.

Novinkou tohoto ročníku slavnostního večera jsou rozhovory z backstage, kam si populární moderátorka bude zvát největší osobnosti české popkulturní scény.

​Tereza Pergnerová po 25 letech moderuje část Českého slavíka

Tereza Pergnerová Slavíka moderovala v roce 1997, tehdy po boku Jiřího Suchého. V rozhovoru, který nova.cz poskytla při natáčení slavičích znělek, jsme jí část záznamu pustili. Ve videu zjistíte, jak se na svůj výkon moderátorka dívá po neuvěřitelném čtvrt století. Tereza také prozradí, jaký hudební žánr je pro ni v současnosti atraktivní, nebo se podívá do minulosti a zavzpomíná na nejslavnější hity jednotlivých desetiletí.

Jedinečný Slavík

Český slavík bude jednoznačně hudební událostí roku. Živě zazpívají loňští vítězové Ewa Farna, Marek Ztracený a Mirai, na jevišti se ale objeví i další velká jména české pop music, jako jsou Olympic, Jiří Korn, Dara Rolins, Vojtěch Dyk nebo legendární Lucie ve společné písni s Filharmonií Hradec Králové.

FOTO:  TV Nova

​Český slavík je zcela ojedinělý i ve srovnání se světem – všechny zásadní hudební ceny jako Grammy, Brit Awards, MTV Awards jsou vždycky za konkrétní umělecký počin v daném roce a o vítězích rozhodují poroty, ne fanoušci. Kdo je v Česku nejpopulárnější osobností jednotlivých kategorií, se dovíte v sobotu 12. listopadu na TV Nova.

Generální partner Českého slavíka – Trinity Bank – věnuje vylosovanému výherci nový luxusní automobil Mercedes Benz GLC.

Sdílet

Nejnovější videa z pořadu Český slavík

Články k pořadu Český slavík

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady