Přiznání moderátorů Českého slavíka: Pro koho v anketě před lety hlasovali úplně poprvé?

Předávání cen Českého slavíka budou i v tomto roce moderovat Ondřej Sokol s Alešem Hámou. Pro oba je Český slavík důležitý už od dětství, a proto k tomu přistupují s pokorou. Jako moderátorské duo se objevují často. Lezou si už občas na nervy?

Český slavík je tu s námi už 60 let a vyrostli s ním tedy i oba letošní moderátoři Ondřej Sokol a Aleš Háma. „My tím, jak jsme pamětníci, tak jsme stávali tu frontu na Mladý svět, abychom si mohli vystřihnout ten hlasovací lístek a nalepit ho. A já si pamatuju dokonce, co jsem vyplnil na ten svůj úplně první. Já jsem vyplnil Zagorku, Žbirku a Olympic,“ prozradil Aleš Háma. Ačkoliv se ve skupině a zpěvačce oba moderátoři shodli, na rozdíl od Aleše hlasoval prý Ondra v kategorii nejlepšího zpěváka pro Karla Gotta.

Vztah Hámy a Sokola

Ondra a Aleš už k sobě coby moderátoři neodmyslitelně patří. A jak sami říkají, bez totální harmonie mezi nimi by to ani nešlo. „Tak, jak normální vztah po chvilce vlastně vyšumí a přestává fungovat ta chemie, tak tady to není,“ říká Aleš a Ondra ho doplňuje: „Já mu někdy i volám v noci jako ,jsi šťastný?‘ a on ,už mi nevolej, jsem šťastný‘.“

Stav bezvědomí

Ačkoliv toho mají oba hodně odmoderováno, ani nervozita je stále neopouští. Alespoň ne Ondru Sokola. „Jako za mě musím říct je tam vždycky. Já jsem prakticky jako v bezvědomí, proto jsem rád, že ho jako mám s sebou, protože jemu je všechno jedno a ničeho si neváží a zůstane chladný v jakékoliv situaci. Já myslím, že i kdyby končil svět, tak on si toho téměř nevšimne, takže je dobré mít takového člověka po svém boku,“ dodává Sokol.

Celý rozhovor sledujte ve videu. Na velkolepý galavečer s vystoupením nejlepších českých interpretů se můžete těšit už 12.listopadu 2022.

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa z pořadu Český slavík

Články k pořadu Český slavík

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady