ANKETA: Lucie Vondráčková ukázala na Slavíkovi tři outfity za večer! Který jí seknul nejvíc?

ANKETA: Lucie Vondráčková ukázala na Slavíkovi tři outfity za večer! Který jí seknul nejvíc?
Zdroj: Profimedia

Zpěvačka a herečka Lucie Vondráčková nemohla chybět u vyhlašování ankety Český slavík Mattoni 2016. A předvedla se jako dokonalá královna převleků.

U předávání nejslavnějších hudebních cen samozřejmě nemohla chybět Lucie Vondráčková (36), která sice opět v kategorii zpěvaček neporazila fenomenální Lucii Bílou, ale druhé místo je pro ni velkým úspěchem. Už proto, že většinu roku tráví za mořem v Kanadě.

Na výsledky ankety Český slavík Mattoni 2016 se podívejte ZDE

Maminka dvou dětí žijící s kapitánem hokejové reprezentace Tomášem Plekancem se za večer ukázala ne v jednom, ale hned ve třech outfitech. Převlékla se jak po příchodu na akci v Hudebním divadle Karlín, tak také po předávání cen. Rudá večerní róna byla nádherná, ale slušela ji opravdu nejvíce?

Galerie

Pro cenu si Luska šla na pódium v bílém sáčku a slušivých kalhotech. Sportovnější vzhled zvolila správně, stříbrného slavíka totiž dostala z rukou basketbalových mistryň světa. "Podeváté děkuji za toto nečekané umístění. Děkuji fanouškům a všem, co přišli na turné. Těším se na své nové autory, protože budeme pracovat na nové desce. Blíží se Vánoce, tak bych jenom chtěla říct: Nekupujte, adoptujte!" sdělila všem v sále i u televizních obrazovek.

V jakém outfitu se vám líbila nejvíce?FOTO:  Profimedia

FOTO:  Profimedia

FOTO:  Profimedia

 
Sdílet

Nejnovější videa z pořadu Český slavík

Články k pořadu Český slavík

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady