Představitelka Jany z Ulice promluvila o úskalí natáčení. Proč musela z instagramu smazat vlastní fotky?

Hostem Snídaně s Novou byla mladá herečka Sára Affašová, kterou diváci televize Nova znají z oblíbeného seriálu Ulice, kde hraje postavu Jany Rytířové. Co má Sára se svojí postavou společného a v čem se naopak liší?

Když se do seriálu Ulice vrátila Anna Kadeřávková v roli Róziny Maléřové, diváci se také seznámili s novou postavou, její kamarádkou Janou Rytířovou, kterou ztvárňuje Sára Affašová. Ta byla hostem středeční Snídaně s Novou. Postavu Jany divákům velice dobře popsal Martin Pouva, který se přiznal, že je velký fanoušek seriálu.

Snídaně s Novou - Sára Affašová - 6
Zdroj: TV Nova

„Sára hraje roli Jany, přítelkyni Bruna, teda zatím. A já musím říct, že ta postava, nic proti Janě, mi strašně leze na nervy, protože ona je stále na mobilu, na internetu. Chudák Bruno už neví, co s tím,“ říkal se zápalem Martin.

 

Ke své roli se vyjádřila i samotná herečka. „Tím, že je význačná tímto šílenstvím okolo instagramu a sociálních sítí, tak se hraje velmi dobře, protože ta holka je strašně švihlá. Je to extrémní role a to se vždy hraje jednodušeji, než kdyby to byla hodná holka.“

Snídaně s Novou - Sára Affašová - 3
Zdroj: TV Nova

Otázka přišla také na již zmiňované sociální sítě a jak to s nimi má samotná Sára. Ta, stejně jako spousta mladých lidí, svůj účet na instagramu má, původně pouze soukromý, avšak hraním v Ulici se rozhodla i kvůli propagaci svůj účet zveřejnit. „Já nedělám instagram dobře, ani to nejsou moje ambice. Je to o té estetické stránce, o tom, že se mi líbí mít tam hezké fotky. Já třeba nemám pocit, že bych měla nějakými příspěvky lidem něco předat, nerada cpu lidem svoje názory.“ Sára dokonce potom, co začala hrát v Ulici, musela velké množství fotek ze svého profilu smazat. Proč? Na to se podívejte ve videu!

 

Sára studuje na pražské DAMU a letos je již v posledním ročníku, čekají ji tedy závěrečné zkoušky. Skloubit dohromady natáčení seriálu a studium dá docela zabrat. Volného času tedy nemá nazbyt, hlavně když musí ráno zkoušet v divadle a poté celé odpoledne natáčet Ulici, což někdy protáhne až do večera. Sára to však zvládá.

 

A co čeká Sářinu postavu v Ulici? Sledujte každý všední den na Nově.

TV Nova