TOP 10: Čím vás nekompromisní kat Pavol Habera překvapí? Tohle jste o ostříleném porotci SuperStar určitě nevěděli!

Aktualizováno 31.1. 2018 19:07
Zdroj: TV Nova

Paľo Habera patří k nejobávanějším porotcům SuperStar. Do očí dokáže říct vše, co si myslí, bez zbytečného balastu. Letos usedne již po osmé do porotcovského křesla. Co o něm možná nevíte?

Má velké zkušenosti, absolutní sluch a v hodnoceních nadějných zpěváků je nekompromisní. V předcházejících sériích si Pavol Habera díky svým výrokům vysloužil označení kat.

Co o něm možná nevíte?

1. Paľo se narodil 12. 4. 1962 ve slovenském městě Brezno. Nějakou dobu žil v USA a aktuálně zakotvil v Praze.


2. Ve svém křestním listě nemá uvedené jméno Pavol Habera, ale Pavel Habera. Jeho otec nechtěl, aby byl v rodině další člen, který má v křestním jméně „vol“.

Pavol Habera, Leoš Mareš a Seal - 7
Zdroj: Instagram


3. Původně studoval ekonomii a získal titul inženýra. Hudba ale nad čísly zvítězila a začal se jí věnovat profesionálně. Znalost matematiky se mu každopádně hodí i nyní.


4. Paľo Habera začínal v kapele Avion. Od roku 1988 hraje se skupinou Team. S touto partou z Martina vystupuje dodnes. Od roku 1992 se Paľo prosadil i jako sólový zpěvák.

Porota SuperStar 2015
Zdroj: TV Nova


5. Svoji první kapelu založil už na střední škole v roce 1976 se svým třídním učitelem jako doprovod pro recitační kroužek.


6. Jeho životní partnerkou je česká topmodelka Daniela Peštová, se kterou má dceru Elu a syna Paula Henryho. Ač spolu žijí od roku 2001, stále nejsou sezdáni. Na otázku, jestli se někdy vezmou, oba odpovídají, že k tomu možná dojde, až budou oba na smrtelné posteli.

SuperStar - porota, splash
Zdroj: Archiv TV Nova


7. Ze svého prvního manželství má dospělou dceru Zuzanu, díky které je  už dvojnásobným dědečkem!


8. Mezi jeho největší hity patří Reklama na ticho, Je to vo hviezdach, Láska, necestuj tým vlakom nebo Boli sme raz milovaní.

9. Se skupinou Team vydal celkem 12 CD. V rámci své sólové tvorby vydal celkem 10 alb, z nichž poslední v roce 2006 s názvem To sa stává.

 

17

GALERIE: Pavol Habera jako nekompromisní porotce!

Zdroj: TV Nova

Pavol Habera

Hodnocení:10. Pro Karla Gotta složil známý hit Když muž se ženou snídá. V roce 1991 získal Zlatého slávika. Spolu s Vašo Patejdlem složili hudbu k filmu Fontána pre Zuzanu 2, kde nazpíval všechny písničky. Zahrál si také v několika muzikálech. Tím posledním byli Tři mušketýři.


Jestli bude Palo Habera nejpřísnějším porotcem SuperStar 2018 se dozvíte již brzy!

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

VIDEO: Porotce Ben Cristovao se představuje. Proč budou soutěžící letošní SuperStar vzhlížet právě k němu?

VIDEO: Porotci SuperStar si užívali focení. Jak se cítí Matěj Ruppert v roli modelky?

TOP 13: Kdo v SuperStar nevyhrál, zato nyní válcuje showbyznys? Není to jen Ben Cristovao

kuci