Deset skvělých zpěváků, ale jen jeden kouč THE VOICE. Tipujte, kdo to bude!

Publikováno 28. 11. 2018
Zdroj: TV Nova

Vybrali jsme pro vás deset zpěváků, jen jeden z nich je ale koučem The Voice. Pozorně se nad těmito jmény zamyslete. Vyberete to správné?

The Voice, populární a úspěšná americká pěvecká soutěž, která má kořeny v Holandsku, se nyní představuje v Česku a na Slovensku. A rozhodně se máte na co těšit!

Všemi milovaná show začíná „výběry naslepo,“ kde si koučové sestavují svůj tým zpěváků, se kterým budou pracovat během soutěže. Kouč je při vystupování v křesle otočený k soutěžícímu zády, pokud se mu vystoupení líbí, stlačí tlačítko a křeslo se hned otočí čelem k soutěžícímu. Jakmile vystoupení skončí, je soutěžící přiřazen automaticky do týmu zpěváka, který si ho vybral. Pokud se otočilo více koučů, vybere si zpívající sám, do jakého týmu půjde. Koučové své koně musí bezpečně provést přes vyřazovací souboje až do finále.
 

Američtí koučové bývají nabíraní z řady hvězd, takže diváci mohli vidět Adama Levina z Maroon 5, Christinu Aguileru, Shakiru, Gwen Stefani, Miley Cyrus, Aliciu Keys, Kelly Clarkson nebo Jenifer Hudson.
 

Nyní vám nabízíme deset jmen umělců. Jeden z nich se stane koučem The Voice Česko Slovensko. Kdo to bude? Na to už musíte přijít sami. Napoví vám video, kde je jeho speciální křeslo více představeno...

Anketa

Kdo se stane prvním koučem The Voice?

Hlasovalo 2671 lidí.

Maci