Nový seriál TV Nova: Šarmantního profesora si zahraje Vojtěch Dyk!

Diváci TV Nova se mohou těšit na nový seriál ze středoškolského prostředí, který se na obrazovkách objeví na podzim. V hlavní roli svérázného profesora Marka Vlčka se představí herec a hudebník Vojtěch Dyk. Na co dalšího se můžete těšit?

Natáčení seriálu Pan profesor je v plném proudu. Štáb si pro prostředí gymnázia vybral prostory České zemědělské univerzity v Suchdole, jejíž některé části se proměnily k nepoznání. Seriál přinese kromě romantické zápletky hlavního hrdiny také zajímavá témata, která se objeví v každé epizodě. Chybět nebudou ani vyhrocené situace či jiskření mezi postavami.

Svérázného profesora Marka Vlčka, který své povolání zbožňuje, si zahraje herec a hudebník Vojtěch Dyk. „Je to taková pohádková postava, je to vysněný profesor… Když dělám věci, tak se je snažím dělat naplno, což Marek Vlček, kterého hraji, dělá se vším všudy,“ popsal Dyk svou postavu.

FOTO:  TV Nova

​V jeho životě se také objeví žena, a to češtinářka Karolína. Role se ujala herečka Beáta Kaňoková. Těšit se ale můžete i na další atraktivní herecké obsazení.

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa

Články

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady