Soutěžte s námi o vstupenky na Noir Film Festival 2021!

Soutěžte s námi o vstupenky na Noir Film Festival 2021!

Devátý ročník Noir Film Festival, přehlídka temných detektivek, thrillerů a melodramat, letos opět chystá pestrý program složený z několika programových sekcí nahlížejících na fenomén filmu noir z různých perspektiv. Pravidelní návštěvníci této unikátní akce i nově příchozí budou od 18. do 22. srpna vítáni v letos zcela nových prostorách na hradu Český Šternberk.

SOUTĚŽNÍ OTÁZKA: Jaké významné české herečce složí letos Noir Film Festival poctu?

Vylosováno bude 10 výherců, z nichž každý získá 2 vouchery na promítání filmů na Noir Film Festivalu 2020. Každý voucher umožňuje vstup na jednu libovolnou projekci. Místa na projekcích je nutno z důvodu velkého zájmu a možné obsazenosti včas zarezervovat na adrese: [email protected] Při rezervaci uveďte, že jste vstupenky vyhrál/a v soutěži na nova.cz, celé jméno, rok narození a emailovou adresu pro další komunikaci.

Odpovědi na soutěžní otázku zasílejte e-mailem na adresu [email protected] nejpozději do 9. 8. 2021 (včetně). Do předmětu zprávy uveďte heslo „S Nova Cinema na NFF2021“. Do textu zprávy pak kromě odpovědi na soutěžní otázku uveďte i své jméno, příjmení, adresu bydliště, emailovou adresu a telefonní kontakt. Pouze emaily obsahující všechny tyto náležitosti budou zařazeny do losování, které proběhne 10. 8. 2021.

Nova Cinema Vám jako mediální partner festivalu přeje mnoho štěstí v soutěži!

Celý herní řád naleznete: ZDE

Další informace naleznete na:

www.noirfilmfestival.cz
facebook.com/NoirFilmFestival
twitter.com/NoirFilmFest

  Sdílet

  TOP články

  Nejnovější

  Nejnovější videa

  Články

  Nestihli jste v TV

  TOP pořady

  Nové epizody už teď na Voyo

  o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

  Další pořady