Jak karanténa ovlivňuje milostný život? Některé páry pandemie rozdělila

Jak karanténa ovlivňuje milostný život? Některé páry pandemie rozdělila
Zdroj: TV Nova

V dalším díle publicistického pořadu Nova je s vámi, který bude televize Nova vysílat ve středu 29. dubna ve 21:35 hod, probere Rey Koranteng se svými hosty téma Láska po karanténě.

Blíží se první máj, lásky čas. Ovlivnila nějak karanténa náš milostný život? Jak aktuálně probíhají seznamování a milostné schůzky a jak budou vypadat v budoucnu? Podíváme na svatbu uprostřed pandemie a budeme sledovat příběh rodiny, kterou koronavirus rozdělil. Také si ujasníme, co letos čeká školáky a studenty. Toto téma otevře prezident Asociace ředitelů základních škol Michal Černý. Do soukromí tentokrát nakoukneme k oblíbeným hercům z Ordinace v růžové zahradě, manželům Děrgelovým. Dále si uvaříme něco dobrého spolu se soutěžící Lucií z MasterChefa. K tomu nám zahraje kapela Wohnout a také jedna úžasná malá dýdžejka - dcera slavného Fat Boye Slima. Tu nejde nemilovat... A také tu opět budete vy a vaše příběhy. Nova je s vámi. Už dnes večer!

I dnes do 17 hod je možné zasílat své dotazy týkající se vztahů na novajesvami@nova.cz . Odpovídat na ně dnes bude psychoterapeutka a socioložka Markéta Šetinová.

Videa, jak právě vy trávíte svůj čas doma, můžete nahrávat na novaplus.cz.Zůstaňte s nám. Nova je s vámi!

Pořad Nova je s vámi v pondělí ve 21:15 a ve středu ve 21:35 na TV Nova!

Sdílet

Nejnovější videa

Články