Dlouhý návrat k normálnímu životu: Jak bude vypadat svět po karanténě?

Dlouhý návrat k normálnímu životu: Jak bude vypadat svět po karanténě?

V pondělí 27. dubna ve 21:15 je pro diváky televize Nova připravena další epizoda publicistického pořadu Nova je s vámi, ve kterém tentokrát nahlédneme do světa po karanténě. Pořadem diváky opět provede Rey Koranteng.

Dveře z karantény se pomaličku otevírají. Jsme už konečně na cestě zpátky do normálních časů, kdy budeme moci zase chodit na kafe s přáteli, na návštěvu k příbuzným, běžným způsobem do práce, za zábavou a snad i jezdit na dovolenou… Jak bude tato cesta k normálnímu životu dlouhá a jak bude vypadat svět po karanténě? Nejen o těchto tématech se budeme bavit například s armádním generálem Petrem Pavlem nebo primářkou Václavou Adámkovou, která říká, že okolo koronaviru je příliš velká hysterie. Nahlédneme také do soukromí slavných osobností. Herec z Ordinace v růžové zahradě, Martin Stránský, předvede svoje zahradní vynálezy. Podíváme se, jak známý kuchař a porotce soutěže Masterchef Přemek Forejt vaří pro záchranáře, a jak se po dobu zavření své restaurace zdokonalil ve hře na violoncello. Pojďte se s námi podívat na svět po karanténě!

I dnes do 17 hod je možné zasílat své dotazy na téma Svět po karanténě – co teď mohu a musím – na e-mail novajesvami@nova.cz. Odpovídat na ně bude advokát Pavel Kraus.

Videa, jak právě vy trávíte svůj čas doma, můžete nahrávat na novaplus.cz. Zůstaňte s nám. Nova je s vámi!

Pořad Nova je s vámi v pondělí ve 21:15 a ve středu ve 21:35 na TV Nova!

Sdílet

Nejnovější videa

Články

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady