Další díl pořadu Nova je s vámi bude věnován kultuře, zábavě a volnému času! Zapojit se můžete i vy

Další díl pořadu Nova je s vámi bude věnován kultuře, zábavě a volnému času! Zapojit se můžete i vy
Zdroj: TV Nova

Další díl publicistického pořadu Nova je s vámi je pro diváky připraven ve středu 22. dubna ve 21:35 hod, tentokrát na téma Kultura, zábava a volný čas.

Už je to asi už nějaká doba, co jste byli naposledy v kině… Chybí vám slyšet vaši oblíbenou kapelu naživo? Rádi byste si televizní zábavu proložili občas i něčím jiným? Naštěstí se začínají objevovat nové možnosti. Kulturní instituce se přizpůsobily stávajícím podmínkám. Divadla i koncerty je možné sledovat například z balkonu ve vnitroblocích domů. Také se otevírají autokina, podobná těm v USA. To, že se chce Česko bavit a hledá si cestu jak, je pochopitelné...

Hlavními hosty pořadu budou dnes představitelé kulturní sféry v Česku. Například radní pro kulturu Hana Třeštíková či ministr kultury Lubomír Zaorálek. Dozvíte se také, jak se baví Matěj Ruppert, a pustíme vám dráždivou kabaretní burlesku, která vznikla speciálně pro diváky televize Nova. Přes Skype se dále spojíme s principálem divadla La Putyka Rosťou Novákem. A bude toho mnohem víc. 

I dnes do 17 hod je možné zasílat své dotazy na téma finančních záležitostí na  [email protected] . Odpovídat na ně tentokrát bude Hana Římanová, právnička z advokátní kanceláře Frank Bold. 

Videa, jak právě vy trávíte svůj čas doma, můžete nahrávat na novaplus.cz. Zůstaňte s námi. Nova je s vámi! 

Pořad Nova je s vámi v pondělí ve 21:15 a ve středu ve 21:35 na TV Nova!

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa

Články

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady