Chcete si užít Valašský víkend pro dva s Qéčkem? Stačí odpovědět na jednoduchou otázku

Užijte si Valašský víkend plný wellness, relaxačních kúr a výborné regionální gastronomie ve Wellness hotelu Ambra. Stačí se zapojit do soutěže se Snídaní s Novou!

Valašsko je proslulé svojí nádhernou přírodou, výbornou regionální gastronomií, přátelskými lidmi a mnoha zajímavými památkami. Jedním z významných míst na Valašsku jsou Luhačovice, ve kterých se nacházejí proslulé lázně s architekturou Dušana Jurkoviče. Právě Luhačovice a Valašsko si můžete v kombinaci s polopenzí, wellness, bazénem a whirlpoolem pro dva užít ve Wellness Hotelu Ambra****, který je držitelem certifikátu kvality „Q“. Stačí správně zodpovědět otázku v soutěži ve Snídani s Novou, která probíhá od pondělí do pátku!

FOTO:  CzechTourism

​Wellness hotel Ambra se nachází v klidném prostředí u lesa, avšak pouhých osm minut chůze od centra Luhačovic. Pokud se Vám však nebude chtít vyrazit do města, nemusíte – v hotelu Ambra máte k dispozici vše, co potřebujete pro spokojený pobyt. Součástí je restaurace nabízející valašskou gastronomii, wellness i zábavní centrum s bowlingem. Pro děti je vedle hotelu umístěno největší dětské hřiště v Luhačovicích a okolí.

Soutěžit můžete o dárkový poukaz na pobyt ve wellness hotelu Ambra, konkrétně ve dvoulůžkovém pokoji pro dva na dvě noci v termínu dle vlastního výběru do 18. 12. 2020. V ceně je zahrnuta 2x snídaně formou švédských stolů, 2x večeře s výběrem z teplého rautu, uvítací přípitek, zapůjčení hotelového županu, parkování a wifi, pozornost na rozloučenou a hlavně všudypřítomná valašská pohoda. Odměnou za procházky po okolní krajině bude relaxační Valašská kúra v podobě částečného švestkového parafínového zábalu a částečné masáže švestkovým olejem. Pro vyvážení relaxace a sportovního vyžití výherce zajisté potěší volný vstup do hotelového bazénu a Whirlpool v době od 7:00 do 22:00 hodin. Hotel Ambra je držitelem certifikátu „Q“ Českého systému kvality služeb, který spravuje agentura CzechTourism. Tento certifikát získávají podnikatelé v cestovním ruchu, kteří si hlídají kvalitu svých služeb a potřeby zákazníků jsou pro ně prioritou.

​Qéčka získávají hotely, muzea a zámky, informační centra nebo třeba zajímavá místa pro rodiny s dětmi a další. V zimě se můžete vydat i za certifikovanými wellness centry nebo lyžařskými středisky. Držitele certifikátu poznáte podle viditelně umístěného červenomodrého Qéčka. Tipy na zajímavá místa s Qéčkem zveřejňuje ve své rubrice portál Kudy z nudy.

Více informací o soutěži se dozvíte každé ráno ve Snídani s Novou.

FOTO:  kudyznudy.cz

Sdílet

Nejnovější videa

Články