• TV Nova
  • Mohlo to mít fatální následky! Tvůrci filmu Líbáš jako ďábel o chlup unikli tragédii

Mohlo to mít fatální následky! Tvůrci filmu Líbáš jako ďábel o chlup unikli tragédii

Při přípravě pokračování diváckého hitu Líbáš jako Bůh nešlo úplně všechno jako po másle, a tak se natáčení muselo odložit. Ještě že tak! Štáb se totiž díky tomu vyhnul teroristickému útoku...

Divácký hit Líbáš jako Bůh režisérky Marie Poledňákové se po dvou letech dočkal volného pokračování. Staré manželské svazky jsou již definitivně hudbou minulosti a Helena s Františkem se chystají na společný život. Pouta s minulostí ovšem není tak snadné zpřetrhat a vaše okolí i bývalí partneři do vašeho života prostě pořád tak nějak patří…


Oldřich Kaiser na všechny nebezpečné scény odmítl kaskadéra a odehrál je sám. Klobouk dolů!

• Postava Alžběty, která se objevila v prvním filmu, se v pokračování fyzicky nevyskytuje, protože její představitelce Jaroslavě Adamové v účasti zabránil její zdravotní stav. Legendární herečka a dabérka bohužel skonala 16. června 2012 ve věku 87 let.

Eva Holubová a Tereza Kostková málem zmeškaly letadlo v Madridu. Tam se ztratil i jeden z členů štábu a do Prahy přijel až o dva dny později.

Galerie


• Celý film se natočil za 47 dní a z toho dvacet se natáčelo v Maroku. S touto lokalitou producent nejdříve nesouhlasil a kvůli podpoře cestovních agentur navrhoval Tunis nebo Egypt. Režisérka si však vysněné Maroko vydupala. Natáčení se naštěstí muselo o půl roku odložit, neboť vázla domluva s tamní servisní organizací. V době, kdy se původně již mělo natáčet, vybouchla na náměstí bomba. Ta zničila zdejší restauraci, v níž při obhlídkách lokací pro natáčení režisérka Marie Poledňáková s kolegy obědvala. Režisérka měla obavy, zda herci neodmítnou kvůli teroristickému útoku do Maroka odletět, nikdo však od natáčení neodstoupil.

• Při poslední klapce režisérka Marie Poledňáková pronesla, že to je její poslední film. Své slovo prozatím dodržela.

Komedii Líbáš jako ďábel sledujte v neděli 21. června od 20:20 na Nově nebo v repríze v neděli 28. června od 15:05 na stejném kanále.

Kir
Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa

Články

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady