Pokusy o sebevraždu i drsný pobyt v díře: Připomeňte si nejsilnější příběhy Holek pod zámkem

Pokusy o sebevraždu i drsný pobyt v díře: Připomeňte si nejsilnější příběhy Holek pod zámkem
Zdroj: TV Nova

Ženy, které na vlastní kůži okusily následky svých činů. Drsné příběhy odsouzených žen, které za své skutky pykaly ve vězení. Některé si za pobyt ve vězení mohou vyloženě samy, ale jiné se za mříže dostaly souhrou náhod. Hranice mezi sovobodou a vězením je totiž tenčí, než byste čekali. Mnohdy stačí opravdu málo a život se vám od základů změní. Zavzpomínejte si na nejsilnější příběhy odsouzených žen...

MICHAELA

Žena, která se do vězení dostala z lásky. Se svým partnerem jela autem a on při cestě srazili chodce. Když k osudné nehodě došlo, Michaela se rozhodla sednout si na místo řidiče, protože její partner před jízdou požil pivo, a proto vzala vinu na sebe. Bohužel sražený chodec v nemocnici zemřel a ona dostala osmnáct měsíců za usmrcení z nedbalosti. Tomu, že se dostala do vězení, nemohla uvěřit, a bylo to pro ni neskutečně těžké. Na svobodu se dostala po odpykání osmi měsíců, kdy byla propuštěna na podmínku.

FOTO:  TV Nova


Alžběta

Všichni ji ve vězení znali pod přezdívkou Doda. Do vězení se dostala celkem dvakrát. Poprvé za těžké ublížení na zdraví a za krádež, kdy v obchodním domě zbila ochranku tak, že měla žena zpřelámané kosti v těle včetně čelisti. Podruhé když ukradla důvěřivému důchodci čtvrt milionu korun. Za to, že na tzv. sčíták přišla v pyžamu, se Doda dostala na tři dny do díry – a právě tento zážitek pro ni byl pravým očistcem. Dokonce její vlastní matka na ni zanevřela, když seděla poprvé, ještě za ní chodila a po propuštění pro ni rodina uspořádala oslavu, ale Doda se ani neukázala. Dostala totiž ultimátum od svého přítele, přičemž si měla vybrat mezi matkou a ním – zvolila jeho.

FOTO:  TV Nova


IVANA

Ivana seděla ve vězení za krádeže a výrobu a distribuci drog celkem třikrát. Poté se mladá žena dostala na svobodu a snažila se začlenit se zpět do reality běžného života, což pro ni není jednoduché. Když se vracela do výkonu trestu potřetí, pocity byly drsnější než kdykoliv předtím. „Je to ostuda, ponížení a člověk si uvědomí, jakej je blbec. Ty první dny jsou nejhorší, vždycky se mi honilo hlavou – máma, co na to řeknou, co zase bude. Člověk přemýšlí, jestli mu venku ještě někdo zůstane. Ale přemýšlí nad tím bohužel až v tom vězení.“

FOTO:  TV Nova

MARGITA

Mladá žena si odpykávala trest za krádeže a loupežná přepadení. Margita měla sklony k sebepoškozování a byla na oddělení pro psychicky narušené osoby. Několikrát se pokusila o sebevraždu. Celu sdílela s Libuší, která se o ni starala. Po dalším pokusu o sebevraždu jí však došla s nenapravitelnou dívkou trpělivost a Libuše požádala o přemístění na jinou celu.

FOTO:  TV Nova

 

Třetí sérii pořadu Holky pod zámkem sledujte již od středy 24. dubna ve 20:20 na TV Nova!

 

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa

Články

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady