SLAVNOSTNÍ PREMIÉRA: Jakub Prachař a Ester Geislerová představili své LOVEní

SLAVNOSTNÍ PREMIÉRA: Jakub Prachař a Ester Geislerová představili své LOVEní
Zdroj: bontonfilm

Ester Geislerová doslova zářila na slavnostní premiéře nové romantické komedie LOVEní, která vstoupí do kin už za pár dní, 21. března. Ve zlatých šatech se bezesporu stala královnou večera, stejně jako na plátně, kde v komedii režiséra Karla Janáka hraje hlavní roli.

Herečka Ester Geislerová představila komedii LOVEní spolu s Jakubem Prachařem, Evelyn Kramerovou a Karlem Janákem nejen médiím, ale i divákům ve třech naplněných sálech. Po skončení si všichni tvůrci užívali i první ohlasy na film, které byly nadšené. „Konečně česká romantická komedie, která je vtipná i dojemná a opravdu romantická,“ shodovali se přítomné ženy, ale překvapivě i muži.

FOTO:  bontonfilm

O FILMU
Eliška má svatbu, čeká na svůj velký dívčí moment, ženich jí ale v rozhodující chvíli přímo od oltáře uteče. Zdrcená nevěsta má naštěstí kamarádku, která přesně ví, co dělat. Její recept je jasný, Eliška potřeba novou známost a především přísun sexu. Ona sama si milostný život užívá plnými doušky, a proto hned založí Elišce profil na osvědčené seznamce. Začíná LOVEní, odhodlaný a mnohdy zábavný lov na lásku. Eliška se vrhá do randění naslepo, aby mezi řadou katastrofických schůzek a sérií trapasů zkusila najít nový vztah.

FOTO:  bontonfilm


V kinech se na film diváci mohou těšit hned první jarní den, tedy 21. března 2019. Tématem lásky, seznamování a hledání toho pravého se LOVEní pro začátek jara více než hodí. Jak to na premiéře vypadalo uvidí diváci i ve čtvrtek 21. března v pořadu Život ve hvězdách.
 

 Oceňované zahraniční snímky i česká klasika, tisíce filmů v HD kvalitě a bez rušivých reklam. Sledujte filmy zadarmo na 7 dní online na Voyo.

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa

Články

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady