Ester Geislerová má narozeniny a loví chlapy na seznamce

Talentovaná a krásná Ester Geislerová slaví v těchto dnech narozeniny a ten nejhezčí dárek jí dal režisér legendárních Snowboarďáků Karel Janák. Obsadil jí totiž do hlavní role nové romantické komedie LOVEní, která bude mít v kinech premiéru už za dva týdny 21. března. Ester hraje ve filmech už odmalička, proslavila se jako nepříjemná ségra Jiřího Mádla právě ve Snowboarďácích, LOVEní pro ni ale poprvé znamená opravdu velkou a hlavní filmovou roli. V dalších rolích ji na plátně doprovodí Jakub Prachař, Martin Písařík nebo Veronika Žilková.

V komedii LOVEní jde především o lásku. Ester a režisér Janák se při práci potkali po dlouhé době a od začátku jim to na place klapalo. „Docela mě překvapilo, jak se Karel s jistotou orientuje i ve vnitřních ženských pohnutkách. K tomu má cit pro komedii,“ říká k obnovené spolupráci s Janákem Ester Geislerová. „Ester byla pro romantickou komedii skvělá volba. Její komika je často jemná, založená na nadhledu a jemné ironii. Umí být opravdová, upřímně nešťastná i hodně sexy,“ vrací komplimenty herečce Karel Janák.

FOTO:  Nova.cz

O čem film je? Hlavní hrdince hned na začátku uteče ženich přímo od oltáře. S pomocí živelné kamarádky se pak vrhne do světa internetových seznamek. Začíná LOVEní, odhodlaný a mnohdy zábavný lov na lásku. Eliška se vrhá do randění naslepo, aby mezi řadou katastrofických schůzek a sérií trapasů zkusila najít nový vztah. Láska ovšem nejsou její jediné starosti. Eliška se taky musí rychle přestěhovat a jedinou možností je bydlet společně s nevlastním bratrem. Podivínem, který na střeše chová včely a který ji u sebe doma za žádnou cenu nechce.
Těšte se v kinech od 21. března.
 

FOTO:  Nova.cz
Sdílet

Nejnovější videa

Nestihli jste v TV

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady