HOLIDAY WORLD 2019: V Holešovicích se sejde 40 zemí světa i perly z Česka

HOLIDAY WORLD 2019: V Holešovicích se sejde 40 zemí světa i perly z Česka
Zdroj: Nova.cz

Veletrh cestovního ruchu HOLIDAY WORLD, který se koná ve dnech 21. až 24. února 2019, přilákal do pražského holešovického výstaviště více než 40 zemí z celé planety. Významná mezinárodní akce letos kromě atraktivních exotických i tuzemských destinací poprvé přinese i umění, a to v rámci premiérového souběhu s veletrhem PAMÁTKY – MUZEA – ŘEMESLA.

Jeden z nejvýznamnějších veletrhů svého druhu ve střední Evropě se v Holešovicích představí již po osmadvacáté. HOLIDAY WORLD 2019 tradičně přinese tipy pro cestování a dovolené všech kategorií. Kromě našich sousedů a dalších evropských zemí včetně Středomoří mohou návštěvníci načerpat informace o exotických krajinách, jako jsou Jihoafrická republika, Thajsko, Čína, Indonésie, Dominikánská republika, Kuba, Sri Lanka, Palestina a mnoho dalších a za zvýhodněné veletržní ceny přímo zakoupit konkrétní zájezdy.

FOTO:  Nova.cz

Na veletrh se opět vrací Izrael a India Tourism, nově se představí Jihoafrická republika. Nováčkem mezi vystavovateli bude také souostroví Turks and Caicos kam patří např. ostrov Providenciales. Ten se umístil na 1. místě prestižní ankety o nejkrásnější ostrovy světa pro nadcházející sezonu, kterou každoročně vyhlašuje renomovaný cestovatelský server Tripadvisor.com. Ostrov je rájem potápěčů a najdete zde úžasné pláže, luxusní hotely a apartmány.

Partnerská Indonésie

Partnerskou zemí se pro letošní rok stala INDONÉSIE, země více než 17tis. ostrovů. Vydejte se na cestu k úžasným příběhům a navštivte stánek INDONÉSIE ve Střední hale Průmyslového paláce. Unikáty více než 40 zemí světa představí na 100 renomovaných cestovních kanceláří a agentur.

FOTO:  Nova.cz

Novinkou veletrhu HOLIDAY WORLD 2019 je spojení s veletrhy PAMÁTKY – MUZEA – ŘEMESLA, které představí nejzajímavější památkové objekty České republiky, včetně církevních památek. Záštitu nad veletrhy převzalo Ministerstvo kultury ČR. V rámci propojení těchto veletrhů, tak dojde k logické synergii mezi památkami a cestovním ruchem - spojení památek a turistiky.
 

Sdílet

Nejnovější videa

Články