Přelom v marvelovském univerzu: Superhrdinka Captain Marvel má jedno významné prvenství!

První ženská hrdinka marvelovského filmového univerza je zároveň tím nejmocnějším bojovníkem na straně dobra. Na co se můžete těšit?

Po titulcích loňského filmového megahitu Avengers: Infinty War mohli diváci vidět bonusovou scénu s Nickem Furym, který ve svých posledních vteřinách zavolal skrze pager na pomoc někoho, kdo se ještě divákům nepředstavil. Logo, které se v posledním okamžiku objevilo na displeji, nepatřilo nikomu jinému, než první superhrdince, která ve filmech od Marvelu získá svůj vlastní film. A není to jen tak ledajaká superhrdinka – Captain Marvel je totiž nejmocnějším superhrdinou, který v celém univerzu je.

FOTO:  IMDb


Proč teď a ne dříve, ptáte se? Je možné, že Carol Danversová byla vždy pro Furyho tak trochu plánem B pro případ, že by bylo skutečně nejhůř. Postavu bývalé vojenské pilotky, jejíž DNA se během nehody smísila s DNA mimozemské rasy zvané Kree, ztvární mladá herečka Brie Larson (Kong: Ostrov lebek, Room).

GalerieCarol Danversová po získání nových schopností žila na domovské planetě Kree, kde se stala členkou elitní jednotky. Nyní se však musí nyní vrátit na svou rodnou planetu, Zemi, kterou pustoší Skrullové, tvorové schopni měnit svou podobu.
Že toho po událostech Avengers: Infinty War je možná už trochu moc? Nenechte se mýlit, snímek Captain Marvel se totiž odehrává v minulosti: v devadesátých letech dvacátého století! Velký prostor by v něm měl mít samotný Fury, toho času ještě s oběma očima.

FOTO:  IMDb


Tahle filmová novinka, která přijde do kin 7. března 2019, může pořádně zamíchat kartami a je bez debat, že Captain Marvel bude mít velkou úlohu i v Avengers: Endgame. Podle prvních ukázek je rozhodně na co se těšit!
Sdílet

Nejnovější videa

Nestihli jste v TV

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady