Slavné hlasy postaviček z Hledá se Nemo: Tipnete si správně, kdo malé rybky namluvil?

Slavné hlasy postaviček z Hledá se Nemo: Tipnete si správně, kdo malé rybky namluvil?
Zdroj: Nova.cz

Cílovou skupinou animovaných filmů jsou především děti. A filmy pro děti musí mít samozřejmě český dabing. Víte, kdo nadaboval hlavní postavy z geniálního díla studia Pixar Hledá se Nemo?

Hledá se Nemo a jeho úžasný podmořský svět byl na svou dobu zcela novým uměleckým a technologickým standardem v počítačové animaci, a tak se film stal velmi oblíbený jak u dětí, tak u dospělých. Příběh je to velmi silný, pojednává o lásce mezi rodičem a dítětem, o přátelství a také zlu, které bohužel existuje mezi námi. Kdo nadaboval tyto sice malé rybky, které se ale stanou největšími hvězdami celého oceánu?

FOTO:  oficiální zdroj


Ivan Trojan, Barbora Munzarová a Marek Páleníček. Na první pohled toho herci nemají mnoho společného. Ale přeci jen jednu společnou věc mají – právě oni namluvily hlavní hrdiny filmu Hledá se Nemo. Tipnete si, kdo jakou rybku nadaboval?


Ivan Trojan patří k nejvýznamnějším českým divadelním, filmovým a dabingovým hercům. Mezi filmy, ve kterých namluvil hlavní nebo vedlejší postavy, patří například Muži, kteří nenávidí ženy, snímek Skyfall nebo film Strážce. V tomto animovaném filmu měl na svědomí hlas Nemova otce Marlina.

FOTO:  oficiální zdroj

Herečka Barbora Munzarová, která nadabovala již více animovaných postav, namluvila hlas rybky Dory. Hereččin hlas jste mohli slyšet také například v animovaném filmu Toy Story, Garfield nebo v Hledá se Dory.

 

Dabér Marek Páleníček v tomto filmu namluvil hlavní postavu ztracené rybky Nema. Mezi jeho významné filmy, kde jste mohli slyšet jeho hlas, patří Návrat do Země Nezemě, Úžasňákovi nebo také Říše hraček.

 


Tipli jste si správně, jaký z herců a dabérů ztvárnil hlas vaší oblíbené postavičky?

Galerie

 

 

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa

Články

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady