Díky filmu Yes Man zažil Jim Carrey svoje poprvé!

Díky filmu Yes Man zažil Jim Carrey svoje poprvé!
Zdroj: TV Nova

Ostřílený herec Jim Carrey si díky natáčení filmu Yes man sáhl na dno svých sil a dokonce se rozhodl vyzkoušet něco, co doposud nedělal.

Carl Allen je rozvedený a uzavřel se proto před celým světem. Téměř všem a na všechno odpovídá „ne“. Odmítá například různé návrhy na trávení volného času se svými kamarády a nemá ani ambice sehnat si lepší práci. Jednou ale navštíví seminář svérázného guru, který mu změní život. Od té chvíle totiž na všechno začne odpovídat „ano“. Jeho život najednou začne nabírat úplně jiný směr a otevírají se před ním nové možnosti.

Zajímavosti, které jste o filmu možná nevěděli:

- V počítačové hře Fallout: New Vegas si můžete všimnout odkazu na tento film. Existuje v ní totiž robot, který nemůže říci ne.


- Název filmové fiktivní filmové kapely Munchausen by Proxy je ve skutečnosti označení syndromu, kdy někdo záměrně způsobuje zranění nebo nemoci jiné osobě, aby se jí dostalo pozornosti v nemoci.


- Hláška, kterou Carl vykřikne po dozpívání písně sebevrahovi (I´ve got blisters on my fingers) je tatáž, kterou zařval Ringo Starr na konci písně Helter Skelter.


- Hlavní hrdinové Jim Carrey a Zooey Deschanel mají oba narozeniny ve stejný den a to 17. ledna. Jim je však o 18 let starší.


- Bungee dumping vyzkoušel Jim Carrey díky filmu poprvé v životě.


- Při natáčení scény u baru si představitel Carla zlomil tři žebra.


- Hlavní roli měl původně hrát Jack Black

Galerie

Komedii Yes Man jste mohli sledovat 1. ledna v 15:00 na Nově.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Sdílet

Nejnovější videa

Články