The Voice: Porotkyně Christina Aguilera odměnila svou favoritku polibkem a slíbila jí ještě víc!

Pozdvižení v americké pěvecké show The Voice způsobila osmadvacetiletá Kata Hay, která se vrhla do náruče všech porotců hned poté, co se se svými křesly otočili, aby vyjádřili, jak moc je svým vystoupením okouzlila. Štěstí, že ji napínali až do posledních vteřin!

Kata na casting přijela se svou přítelkyní z Nashvillu, hlavního města Tennessee, jednoho z nejhudebnějších měst na světě. Porotce zaujala už svým příchodem a tři z nich zaujala zpěvem natolik, že se otočili, aby ji mohli mít ve svém týmu. Jediný, koho písní Redneck Woman tolik neoslovila, byl Blake Shelton. Právě s ním si ale Kata ve třech letech zazpívala v Oklahomě.

FOTO:  TV Nova

Kata přiznala, že Christina Aguilera byla jejím prvním idolem, imaginární láskou, a dokonce jí na jevišti složila několik komplimentů. To Christinu během hodnocení nenechalo chladnou a rozhodla se, jak Katu přemluví, aby si jako kouče vybrala ji! Vyzvala ji: „Pojďme to udělat teď." A tak se ženy na jevišti políbily! Christina ještě dodala: „Pokud si vybereš mě, přijde víc!" Pharrell Williams a Adam Levine se pak dobrých pár minut nezmohli na slovo!

Na celé vystoupení a reakce porotců se podívejte ve videu!

NEPŘEHLÉDNĚTE:


 

Sdílet

Nejnovější videa

Nestihli jste v TV

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady