• TV Nova
  • Hledání lásky po třicítce? Série katastrof! Přesvědčí se o tom i Ester Geislerová

Hledání lásky po třicítce? Série katastrof! Přesvědčí se o tom i Ester Geislerová

Hledání lásky po třicítce? Série katastrof! Přesvědčí se o tom i Ester Geislerová
Zdroj: Nova.cz

Režisér Karel Janák začal natáčet romantickou komedii LOVEní s Ester Geislerovou, Jakubem Prachařem nebo Veronikou Žilkovou!

První klapka padla 2. října, točit se bude celý měsíc až do 1. listopadu. Do kin půjde film se sloganem „Hledá se láska, Zn. Spěchá“ už na jaře 2019!

FOTO:  Nova.cz

 „Rádi bychom stihli premiéru 7. března, den před Mezinárodním dnem žen,“ prozradil odvážný plán režisér Karel Janák. Spolu s Janem Potměšilem napsal ke snímku i scénář.

FOTO:  Nova.cz


Hlavní postava filmu Eliška s tváří Ester Geislerové má svatbu a čeká na svůj velký moment. Namísto svého „ano“ ale ženich řekne „ne“ a od oltáře uteče. Naštěstí má zdrcená Eliška skvělou kamarádku s jasným receptem, co je potřeba dělat. Ona sama střídá kluky jako ponožky, a proto hned založí Elišce profil na osvědčené seznamce. Té to není příliš po chuti, ale je jí už 35 let, je single a má strach, aby jí neujel vlak. A chce vzít život pevněji do svých rukou. Vrhá se proto do randění naslepo a mezi řadou katastrofických schůzek zkusí najít novou lásku. Zároveň se musí rychle přestěhovat a jedinou možností je bydlet společně s nevlastním bratrem, podivínem, který pěstuje na střeše včely a který ji doma nechce.

FOTO:  Nova.cz

Svérázného nevlastního bratra hraje Jakub Prachař, ženicha, co utekl, hraje Martin Písařík, živelnou kamarádku ztvární slovenská komička Eva Kramerová. Chápavou maminku hlavní hrdinky hraje Veronika Žilková, která během svého prvního dne natáčení strávila nezvykle dlouhou dobu v maskérně.

FOTO:  Nova.cz

„Musím kvůli roli změnit barvu vlasů. Docela dlouho jsme hledali správný odstín zrzavé barvy na vlasy, abychom co nejvíc trefili barvu Ester a byly si pro film podobné,“ prozradila Veronika Žilková.

FOTO:  Nova.cz

V dalších rolích se představí Ondřej Malý, Jaroslav Plesl nebo Jana Švandová.

FOTO:  Nova.cz


Ester Geislerová hrála ve slavné komedii Karla Janáka Snowboarďáci i v řadě dalších snímků, naposledy v Chatě na prodej. Komedie LOVEní je přesto jejím prvním filmem ve stěžejní hlavní roli. V roce 2002 vyhrála prestižní modelingovou soutěž Elite Model Look Czech republic, vystudovala Akademii výtvarných umění v Praze, pod značkou Ester&Josefina se spolu s Josefínou Bakošovou věnuje designu, módě a stylingu a nedávno vydaly knihu rozchodových hlášek.

FOTO:  Nova.cz


„Před lety tu Karel Janák zavedl žánr komedií pro teenagery. Z těch už jsou ale dospělí lidé a stejně tak současní hrdinové Karlova filmu. To, co zůstává, je hledání lásky ve všech jejích podobách a s tím spojená zábava pro diváky,“ říkají shodně producenti filmu Vojtěch Frič a Ondřej Kulhánek.
FOTO:  Nova.cz

 

ČTĚTE TAKÉ:

Nova.cz
Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa

Články

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady