SOUBOJ SERIÁLOVÝCH PÁRŮ: Rozdrtí aktuální ty legendární? Nesnadná ANKETA

SOUBOJ SERIÁLOVÝCH PÁRŮ: Rozdrtí aktuální ty legendární? Nesnadná ANKETA
Zdroj: Nova.cz

V seriálech TV Nova se diváci seznámili s mnoha sympatickými páry, kterým drželi palce a prožívali s nimi jejich osudy. Nedá se na ně zapomenout, a proto si je rádi připomeneme. Vynechat nelze zamilované dvojice z aktuálního dění, které se už do srdcí diváků stačily hluboce zapsat. Rozhodování nebude snadné, přesto vítěz může být jen jeden. Které dvojici dáte hlas vy?

Bibi a Marek (Ordinace v růžové zahradě 2)
V nejnovější anketě na webu oblíbeného nováckého seriálu z lékařského prostředí tato dvojice s přehledem vyhrála první místo. Byli spolu, zamilovali se vášnivě, do života jim vstoupila minulost a ve snaze na sebe zapomenout udělali pár nepromyšlených kroků. Nakonec i přes všechny nesnáze si uvědomili, že bez sebe neumí být. Udrží si pozici lídra i mezi dalšími nováckými seriály?

FOTO:  Archiv TV Nova

 

Tereza a David (Ulice)
Tak dlouho se popichovali, až spolu nakonec skončili. David kvůli Tereze opustil svou přítelkyni Alenu, a tak zamilované dvojici už nic nestálo v cestě. A co víc, mladý učitel svou lásku a zároveň kolegyni požádal o ruku a brzy je čeká svatba!

FOTO:  TV Nova

 

Prokop Král a Lenka Braunová (Dáma a Král)
Tihle dva spolu sice žádný románek neprožili, přesto mezi nimi panovala obrovská chemie. Počáteční nevraživost Lenky vůči jejímu novému kolegovi vyústila v laskavost a porozumění. Několikrát to vypadalo i na první polibek. Co myslíte, měli by šanci?

FOTO:  TV Nova

 

Denisa a Adam (Gympl s (r)učením omezeným)
Nedá se na ně zapomenout. Mladý pár, který se společnému životu a jeho nástrahám teprve učil. Jiskřilo to mezi nimi od samotného začátku, avšak trvalo, než se dali dohromady. Moc jim to slušelo, načež přišly nástrahy dospělého života, postaveni byli před zkoušku Adamovy nevěry i rozpaky z Denisina těhotenství. Naštěstí konec dobrý, všechno dobré.

FOTO:  Archiv TV Nova

 

Markéta a Ondra (Doktoři z Počátků)
Kdyby jejich vztah nebyl tak komplikovaný, možná by si ho tolik nevážili. Ondra o Markétku dlouho bojoval, když už to vypadalo na happyend, zamotala mu hlavu kráska Kamila. Těhotná Markéta jeho nevěru nedokázala dlouho přenést přes srdce, nakonec mu ale dokázala odpustit.

FOTO:  Archiv TV Nova

 

Iva a Lexa (Comeback)
K tomuto milostnému spojení sice nikdy nedošlo, přesto jsme chemii mezi dvěma hrdiny Comebacku mohli vycítit, nebo zcela určitě za strany Lexy. Nezařadí se mezi ostatní zcela zamilované páry, ale odebrat jim pojmenování skvělá dvojka nelze. A pár by z nich byl bezesporu minimálně zajímavý, že?

FOTO:  Archiv TV Nova

 

Helena a Dan (Helena)
Manželé Musilovi spolu jsou už pěknou řádku let a společně vychovávají tři děti: Lucku, Terezu a Marka. Dohromady tvoří krásnou rodinku, která má nadhledu a humoru na rozdávání.

 

Zdeněk a Linda (Redakce)
Ona krásná, chytrá, sebevědomá. On chytrý, při těle a bez sebevědomí. Líbila se mu, ale neměl moc odvahu. Několikrát se spálila a pak svého dobrého kamaráda začal vnímat jinak. Netrvalo dlouho a z přátelství se stala láska. 

FOTO:  TV Nova

 

Zina (Zoran) a Leo (On je žena!)
Zina se na popud kamarádky rozhodla, že se v přestrojení a s vymyšlenou identitou bude ucházet o místo moderátora televizního zpravodajství. Následně potkala Lea a vše se zkomplikovalo ještě víc. V přestrojení to byl její kolega, když byla sama sebou tak obdivovatel. Jak mu ale říct, že jste zároveň chlap a ke všemu jeho parťák? Láska zachrání vše a Leo nakonec Zinu požádal o ruku, s celou pravdou se vypořádal.

FOTO:  Archiv TV Nova

 

Marie a David (Dokonalý svět)
Byli z jiného světa a utvořili si svůj vlastní. On ředitel prestižního módního časopisu, ona holka z malého města. Život chtěl, aby se potkali a své životní hodnoty přehodnotily. Od sebe se mnohému přiučili a hlavně ostatním ukázali, že láska žádné mantinely nemá. 

 

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

12 SOUČASNÝCH ORDINAČNÍCH PÁRŮ: Který je vám nejmilejší? Podpořte ho

VIDEO a FOTKY: Všechny svatby v Ulici: Která se vám líbila nejvíc?

FOTO: Co dnes dělají a jak vypadají dětské hvězdy ze sitcomu Helena? Vyrostly a rozhodně se nenudí!

 
Odtajněno po letech: Velkolepá proměna Ivany Chýlkové v muže krok po kroku! To jste ještě neviděli

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa z pořadu Ulice

Články k pořadu Ulice

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady