• TV Nova
  • TOTÁLNÍ ŠTĚSTÍ: Výherce zájezdu se radoval jako malé dítě. Z továrny na víčka až do Řecka!

TOTÁLNÍ ŠTĚSTÍ: Výherce zájezdu se radoval jako malé dítě. Z továrny na víčka až do Řecka!

Vítěz soutěže o zájezd na Řecké ostrovy si přijel pro výhru až do budovy Televize Nova a splnil si při tom další sen. Jak setkání probíhalo? Podívejte se!

Na druhém ročníku Dne s Novou se mohli diváci setkat se svými oblíbenými seriálovými herci či moderátory TV Nova. Třináctihodinový program zahrnoval různé aktivity a prohlídky kulis oblíbených televizních seriálů. Na festivalu probíhala i soutěž o all inclusive zájezd do hotelu na řeckém ostrově Kos, jehož vítěz byl vylosován v ranní Snídani s Novou. Šťastným výhercem se stal Jan Roušal, který si přijel vyzvednout výhru až do samotné budovy Televize Nova.

FOTO:  TV Nova

„O svojí výhře jsem se dozvěděl asi v půl deváté ráno, když jsem byl v práci,“ nadšeně popisuje Honza při přebírání voucheru na zájezd do Řecka, „úplně se mi teď z toho třesou kolena.“

 

FOTO:  TV Nova

Honzovi se splnil i další sen, a to podívat se přímo do zpravodajství Televize Nova. Při procházení redakcí potkal například reportéra Ondřeje Špalka a měl možnost podívat se přímo do zákulisí natáčení odpoledních zpráv s moderátorkou Ivetou Vítovou. „Tohle jsem nečekal, byl to opravdu velký zážitek,“ nadšeně popisuje Jan.
 

Co všechno Jan Roušal viděl a s kým pojede? Na to se podívejte v reportáži.

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa

Články

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady